Кошик

Ваш кошик пустий

Кошик

Ваш кошик пустий

Golden Days знижки до 60% на товари найвищої якості!

 
Переглянути
Повертайте онлайн-покупки у найближчому магазині!

Повернення - це легко!

Дата:

Категорія: Про JYSK

Покупка чогось в Інтернеті не повинна бути складною, тож ми зробили для вас цей процес максимально легким. Ви можете повернути або обміняти товар, якщо ви зміните свою думку щодо товару, і ми надамо повне відшкодування без обмеження в часі. Все що потрібно - підтвердження покупки.  Це стосується товарів, що купуються як в магазинах, так і онлайн.

Повернення онлайн-покупки в наших магазинах

Ви можете безкоштовно обміняти або повернути покупки з Інтернету в будь-якому з наших магазинів. Принесіть товар та підтвердження покупки в магазин, й ми з радістю допоможемо вам.
Якщо ви бажаєте повернути товар таким же чином, як ви отримали його, наприклад, за допомогою кур'єрської служби, це теж можливо. Просто зв'яжіться з нашим Відділом обслуговування клієнтів.

Перевірте наявність продукту

Перш ніж завітати до одного з наших магазинів, перевірте наявність продуктів у найближчому магазині та переконайтеся, що все є у наявності. Ви можете перевірити наявний запас наших магазинів на JYSK.ua. Данні запасу оновлюються кожні 15 хвилин.

Ви хочете бути впевненими, що вибраний товар буде чекати вас на касі в магазині? Замовте його за допомогою кнопки "Замов та Забери". Якщо товар є у наявності у вибраному магазині, ми відкладемо його для вас, ви зможете його зібрати вже через одну годину.

Anna Social Media and Digital Coordinator
Тетяна Росинець

Повернення товару - це складно ! 23 вересня повертала товар, куплений в магазині м.Дніпро. Для цього продавець категорично вимагає документ, що засвідчує особу ( лише паспорт чи водійські права ). Записує номер, серію, де, коли та ким виданий, мотивуючи тим що це вимоги фірми. А як же Закон про персональні дані та доступність сервісу? Після такого неприємного спілкування не хочеться щось купляти в Jysk.

Anna

Вітаємо, Тетяно!  Згідно з п. 2 ст. 3 Закону про РРО суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції. Відповідно до п. 4.8 Порядку № 614 у разі якщо сума коштів, виданих при поверненні товару чи рекомпенсації раніше оплаченої послуги, перевищує 100 грн., то матеріально відповідальна особа господарської одиниці або особа, яка безпосередньо здійснює розрахунки, повинна скласти акт про видачу коштів. В акті необхідно зазначити: дані документа, що встановлює особу покупця, який повертає товар (відмовляється від послуги); відомості про товар (послугу); суму виданих коштів; номер, дату і час видачі розрахункового документа, який підтверджує купівлю товару (отримання послуги). Таким чином, при поверненні товару відповідно до ст. 9 Закону про захист прав споживачів слід надати документ, що встановлює особу покупця, який повертає товар, наприклад паспорт або посвідчення водія.

Ми завжди раді бачити вас в магазинах мережі та сподіваємось, що ви зміните свою думку щодо покупок та повернень.

Comments