Перш ніж почати використовувати нові рушники, їх треба замочити у холодній воді на 24 години, а потім випрати згідно з інструкцією на етикетці. Це допоможе бавовняним волокнам розкритися та забезпечити краще поглинання вологи у майбутньому. У той же час зникне будь-який зайвий залишок фарби. Ви також можете додати оцет до холодної води. Оцет закріпить фарбу на бавовні, рушники будуть краще зберігати свій колір.
Не використовуйте кондиціонер для тканин під час прання рушників
Під час прання рушників не потрібно додавати кондиціонер у пральну машину. Кондиціонер для тканин створює плівку на рушнику, яка погіршує поглинаючі властивості рушника. До того ж, рушник буде довше сушитися.
Прання у гарячій воді
Перші кілька разів краще прати рушники окремо від решти білизни, та завжди періть кольорові речі окремо від світлих. Подвійна доза прального порошку на дасть жодного ефекту – тканина просто поглинатиме більшу кількість мила, але це не впливатиме на їхню чистоту. Кращий спосіб видалення мікробів із рушників – прання у гарячій воді, переважно при 60°С. Але є і виключення, наприклад, максимально допустима температура прання для вельветових рушників - 40°С. Завжди і обов'язково треба дотримуватись інструкції з догляду на етикетці рушника.
Барабанна сушка
Ми рекомендуємо сушити рушники після прання на середніх або високих обертах пральної машини. Це зробить ваші рушники дійсно м'якими.