VEJLBYДиван розкладний VEJLBY 3м св.пісочн.
Рекомендовані товари
| Розділ | 3-місний розкладний диван |
|---|---|
| Кількість місць | 3 |
| Матеріал | ППУ, LVL, МДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском. |
| Матеріал | Сидіння: ППУ, LVL, Плита ДСП, Фанера, Поліестер, Спинка: ППУ, Поліестер, Підлокітник: ППУ, LVL, Плита ДСП, Поліестер, ніжка: ПП (поліпропілен), Масив гевеї, Сталь |
| Сидіння | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: D30 кг/м³ |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: Поліестер, Густина піни: 80g/m2 кг/м³ |
| Підлокітник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: D23 кг/м³ |
| Ніжки | ПП (поліпропілен) |
| Розкладна секція | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліефірна піна, Густина піни: D30 кг/м³ |
| Колір | Світло-пісочний |
| Характеристики | Без ємності для зберігання |
| Тип пружини | Покет ("кишенькові" пружини) |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 240 см, Висота: 86 см, Глибина: 88 см |
| висота сидіння | 49 |
| глибина сидіння | 55 |
| Спальне місце | ширина: 140 см, довжина: 200 см |
| Розміри в розкладеному вигляді | Довжина: 191 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 76 см, довжина: 195 см, висота: 105 см |
| вага | 99 кг |
| Максимальне навантаження | 330 кг |
| Макс. навантаження на сидіння | 110 кг |
| Макс. навантаження на спальне місце | 220 кг |
| Кількість упаковок | 3 |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | Товари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC®, та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використання деревини із невідомих ресурсів. Шукайте товари із маркуванням FSC у магазинах та онлайн. |
| Прання | Плями можна чистити водою |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Диван хороший, але не зовсім...
Диван хороший, як і ціна по знижці. Збирав сам, тому витратив майже 2 години. Він досить габаритний, тому зручніше було би і швидше вдвох. Диван хороший, але поки збираєш, то розумієш нюанси, чому він має таку ціну. Мені неподобається, що його бокові стінки, це натянута тканина, а так там порожній каркас із фанери. Тобто, якщо тканину порвати то буде порожнеча. Але все ж він стильний і симпатичний.
Ім'я: Олександр
Диван розкладний
Стильний і багато функціональний диван . Купив місяць назад і він мені дуже подобається. В світлому кольорі виглядає бомбезно . Диван жосткий і це мені це подобається. Прийшов диван добре і надійно упакований . Зібрав з напарником за годину . Рекомендую.
Ім'я: Олег
Диван
Дуже гарний диван , в світлому кольорі виглядає фантастично . Кімната квартири стала більш світлою і сучасною . Тканина міцна , сам диван не дуже мягкий , дуже приємно сидіти і лежати , для людей з проблемами хребта саме то . Інструкція зборки дивана , краща в ціфровому форматі на сайті . Зібрати диван не проблема . Дуже приємно за упаковку дивана, він іде в трьох коробках . Все ретельно упаковано , тканина світла але все без проблем . З недоліків , це спальна частина , сам механізм чудовий , спалка має 6 коліс , але трохи туговато розкладається . Думаю з часом стане плавно розкладатися. Диван заслуговує найвищої оцінки , рекомендую .
Ім'я: Олег
molto bello e comodissimo
articolo perfetto
Ім'я: caroline
Sofa
Dieses sofa hat 5sterne verdient preis leistund und Qualität sehr gut . Schnelles zusammen bauen .
Ім'я: Ines
Fantastisk sofa
Virkelig god og behagelig sovesofa. Nem at samle, og med hård soveplads, så man ikke får ondt i ryggen.
Ім'я: Rosa
Kanapa
Zakupiłam tydzień temu tą piękną kanapę w beżowym kolorze. Jest cudowna, piękny materiał, elegancki design, a ten kolor marzenie. Polecam serdecznie
Ім'я: Aneta
Problemer med samling
Sofaen er rigtig fin, god at sidde i og har et velfungerende system i forhold til at trække sofaen ud til en seng. Dog var der problemer, da der i manualen stod, at man ikke behøves en boremaskine, men blot en skruetrækker. Der hvor man selv skulle skrue i med en skruetrækker var der ikke boret for, hvilket gjorde det umuligt at skrue skruerne i. Vi er meget glade for sofaen, men det var ærgerligt at der ikke var boret for.
Ім'я: Camilla
Pohovka vejlby
Kvalitní pohovka, pěkný design, příjemné vyšší sezení, jednoduché rozkládání
Ім'я: Rona
Kanapa
Kanapa bardzo wygodna i dobrze się prezentuje. Materiał obiciowy solidny i ładny. Solidnie spakowana, instrukcja ok. Prosty do złożenia. i żadnych uszkodzeń. Polecam
Ім'я: Irek
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


