Підписатись на розсилку

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ - ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНКОВУ КАРТУ НА 200 ГРН

Розсилка JYSK надходить безкоштовно 4–5 разів на місяць. Підписка ні до чого не зобов'язує, тобто від неї можна будь-коли відмовитися. Для підтвердження вам буде надіслано електронного листа, в якому вам потрібно буде підтвердити свою підписку. (Рекомендуємо перевірити теку "Спам"). Відразу після того, як ви активуєте вашу підписку, ви отримаєте подарункову картку JYSK на 200 грн на електронну пошту. Подарункову карту можна використати ТІЛЬКИ в магазині при купівлі від 1000 грн або більше. Дана знижка розподіляється на весь чек та при поверненні товару не компенсується. Подарункова карта не діє онлайн на JYSK.ua. Підпишіться, надавши тут свою інформацію:

Підписка


ПРАКТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Електронна розсилка JYSK містить інформацію про актуальні пропозиції, новини та електронні акційні газети з асортиментом. Також, разом з підпискою на розсилку, Ви даєте згоду отримувати інформаційні повідомлення про незавершені замовлення на сайті JYSK.ua (товари у кошику), анкетування щодо здійснених покупок та інформацію про товари, які вас зацікавили.

Ви можете легко відмовитися від розсилки, для цього натисніть посилання внизу електронного листа, який надійшов від нас.

JYSK A / S зберігатиме ваші персональні дані, доки ви не скасуєте вашу згоду.