ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ - ОТРИМАЙТЕ ПОДАРУНКОВУ КАРТУ НА 500 ГРН

Підписуйтеся на нашу розсилку та щотижня отримуйте:

  • найкращі пропозиції, натхнення інформацію про розіграші й сезонні новинки;
  • шанс взяти участь у щомісячному розіграші подарункової картки JYSK на 500 грн;
  • сервісні електронні листи, включно з нагадуванням про залишений коши, електронні листи після покупок на JYSK.ua, електронні листи з акційною газетою JYSK та електронні листи, що містять товари, якими ви зацікавилися.

Підписка ні до чого не зобов'язує, тобто від неї можна будь-коли відмовитися. Для підтвердження вам буде надіслано електронного листа, в якому вам потрібно буде підтвердити свою підписку. Рекомендуємо перевірити теку "Спам".

Підпишіться, надавши тут свою інформацію:

Підписка


ПРАКТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Електронна розсилка JYSK містить інформацію про актуальні пропозиції, новини та електронні акційні газети з асортиментом. Також, разом з підпискою на розсилку, Ви даєте згоду отримувати інформаційні повідомлення про незавершені замовлення на сайті JYSK.ua (товари у кошику), анкетування щодо здійснених покупок та інформацію про товари, які вас зацікавили.

Ви можете легко відмовитися від розсилки, для цього натисніть посилання внизу електронного листа, який надійшов від нас.

Подарунковий ваучер на 200 грн за підписку на імейл-розсилку JYSK отриманий до 6.10.2023 чинний до 01.01.2024. Подарунковий ваучер можна використати тільки в магазині при купівлі від 1000 грн або більше. Подарунковий ваучер не діє онлайн на JYSK.ua.

JYSK A / S зберігатиме ваші персональні дані, доки ви не скасуєте вашу згоду.