Правила розіграшу

Ми дуже раді, що ви підписалися на розсилку JYSK! Після активації підписки ви автоматично візьмете участь у щомісячному розіграші подарункової картки JYSK на 500 грн. 

Щоб взяти участь у щомісячному розіграші, будь ласка, перевірте, що ви підписані на нашу розсилку. Також, рекомендуємо оновити контактну інформацію у своєму обліковому записі, щоб ми могли легко зв’язатися з вами у разі виграшу.

Як оновити свою контактну інформацію?

У кожному листі вгорі є посилання "Оновити особисту інформацію". Клацніть на це посилання та оновіть свою контактну інформацію. Не забудьте зберегти зміни! Все, тепер ви автоматично берете участь у щомісячному розіграші!

Як дізнатися про виграш?

Переможці визначаються у випадковий спосіб після 5 числа кожного місяця. Зі всіма переможцями ми зв'язуємося особисто електронною поштою. Якщо ми не отримаємо відповіді від переможця протягом 14 днів після повідомлення про виграш, ми виберемо нового переможця. Однак, якщо ми отримуємо автовідповідь від вас, що ви не вдома (наприклад, у відпустці), з вказанням дати повернення, термін надання відповіді та отримання подарунка буде чинним ще тиждень після вашого повернення. 

Коли переможець надасть зворотний зв'язок, ми опублікуємо його ім’я та місто на офіційному сайті: https://jysk.ua/peremozhci-konkursiv-ta-zmagan. Тут ви знайдете імена переможців всіх розіграшів, які проводяться, протягом одного року.

Працівники JYSK не можуть брати участь в розіграшах.