Хто він - новий мешканець “Амстору”?

15.06.2024

Відкриття у Запоріжжі
Вже сьогодні відвідувачі ТЦ “Амстор” на вул. Перемоги, 64 можуть помітити, та навіть відпочити, на стильному дивані  європейської якості, який розташований при вході до торговельної зали. Однак, диван зі столиком тут розташований не дарма — ця інсталяція дає змогу запоріжцям відчути неперевершений комфорт меблів, які будуть доступні кожному після відкриття першого в місті скандинавського магазину  JYSK.

Група JYSK — це міжнародна торгівельна мережа, орієнтована на товари для дому. Сьогодні це більше ніж 2 400 магазинів у 48 країнах світу.

Навіть члени данської королівської родини купують товари в магазинах JYSK. Її Величність Королева Данії дозволила компанії JYSK використовувати відзнаку "Постачальник королівської родини Данії".

В Україні вже відкрито 34 магазини компанії. Незабаром у Запоріжжі відкриється ювілейний — 35 магазин торгівельної мережі JYSK.

За лаштунками

Якщо заглянути за лаштунки відкриття магазину, то можна побачити полиці, які стрімко заповняються здебільшого ексклюзивним для Запоріжжя товаром. Це фірмові подушки, які запам’ятовують форми голови та тіла, ковдри, рушники, постільна білизна, свічки, меблі та різноманітний вибір елементів декору. Також, можна побачити працівників, які навіть до відкриття магазину вдягнені у фірмовий одяг JYSK, що свідчить про високий рівень вимог до персоналу.

Однак, чого неможливо зараз побачити, так це  консультантів магазину. Саме зараз - напередодні відкриття - 6 ретельно відібраних продавців-консультантів проходять стажування у магазинах торгівельної мережі сусіднього Дніпра. Завдяки цьому, запоріжці зможуть отримувати від персоналу магазину підтримку та якісні консультації щодо любого товару.

 Не побачити сьогодні і тих, хто готує розважальну програму, конкурси та акції для святкових днів відкриття. До речі, на відміну від акцій інших закладів, відкриття магазину мережі JYSK триватиме не один, а цілих чотири дні!

Мега-акційне відкриття

Відкриття першого у Запоріжжі магазину товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів і товарів для літнього відпочинку відбудеться у наступний четвер, 22 червня, та продовжиться чотири дні.

Ті, хто не зможе завітати до магазину JYSK  у перший день його роботи, зможуть скористатись акційними пропозиціями до 27 червня включно.

У перші чотири дні, з 22 по 25 червня, при вході до торгівельної зали данського бренду JYSK кожний отримає фірмову сумку та зможе скористатись додатковою 10% знижкою на все, що поміститься до неї. Перші 100 відвідувачів магазину, які придбають товар на суму від 350 грн, отримають подушку у подарунок. У четвер та неділю (22 та 25 червня відповідно) запоріжці зможуть отримати ще більше подарунків - під стелею  торгівельної зали будуть знаходиться повітряні кульки з грошовими сертифікатами на придбання товарів. У зазначений час вони будуть лопатися, завдяки чому можна буде знайти сертифікат з пристойною сумою та придбати товар, який сподобався. Крім цього, на відвідувачів магазину товарів для дому у скандинавському стилі чекають безліч конкурсів, призів та величезних знижок!

Слідкувати за акціями можна на сторінці у Facebook та на сайті мережі магазинів  JYSK.

І це ще далеко не все! На безпрецедентному відкритті буде цікаво і дітям, і дорослим.

Запоріжці та гості міста, які надають перевагу унікальним речам, які виготовлені у сучасному стилі та мають європейську якість, можуть підкреслити свою особистість, купуючи у JYSK. Вже зараз полиці торгівельної зали заповняються товарами, які продаються в Європі та знайшли багатомільйонну аудиторію прихильників.

Безліч різноманітних товарів для дому (починаючи від меблів до елементів декору), які представлені на 855 квадратних метрах магазину, виготовлені у мінімалістичному та легкому скандинавському стилі, дизайн якого характеризується простотою ліній та чіткими деталями.

Придбати якісні та стильні речі для квартири, будинку чи дачі можна буде вже за тиждень.

Приходьте та на власні очі переконайтесь, що Європа вже є у Запоріжжі! Гарний настрій та заощадження сімейного бюджету Вам гарантовані!

Відкриття магазину JYSK відбудеться 22 червня о 10-й годині, після чого почнуться 4 дні шалених знижок та корисних призів!