JYSK святкує відкриття 2500 магазинів

19.06.2024

           2500 магазинів

Данська мережа JYSK відкрила 2500 магазин та подолала важливу віху у розвитку компанії.

Розвиток та експансія - головна мета компанії JYSK, експерта товарів для дому та сну, починаючи відкриття першого магазину в Данії у далекому 1979 році. Нещодавно JYSK відсвяткував відкриття магазину під номером 2500. Сьогодні магазини компанії працюють більше ніж у 48 країнах.

“Завжди було метою мати магазини JYSK по всьому світу, так що попереду ще багато роботи. Вкупі з відмінним обслуговуванням клієнтів, надійною якістю, покупками в Інтернеті та багатьма іншими можливостями, чудові пропозиції залишаються основою бізнесу JYSK», - зауважив Ларс Ларсен, засновник та власник компанії JYSK.

Відкриття 2500 магазину святкується у всіх країнах, де представлений JYSK. Компанія зосереджена на подальший розвиток, як самої мережі JYSK, так і якості товарів та цінностей JYSK.

«Мережа з 2500 магазинів JYSK – це добре не тільки для власника, оскільки магазини стають ближчими до покупців. І це дає можливість більшій кількості споживачів купувати товари JYSK у скандинавському стилі», - пояснив Ларс Ларсен.

Ларс Ларсен підкреслює, що успіх JYSK став можливим тільки в результаті величезних зусиль співробітників JYSK протягом багатьох років. “Постійний розвиток та розширення потребують кваліфікованих та дійсно відданих співробітників. Тому я хотів би подякувати всім працівникам, які зробили свій внесок для досягнення величезного успіху компанією JYSK сьогодні", - зауважив Ларс Ларсен.

Протягом 2015/2016 фінансового року JYSK відкрив більше ніж 100 магазинів та встановив новий рекорд по обігу 23,2 млрд данських крон.