JYSK відкриє перший магазин в Тернополі

23.06.2024

Відкриття у Тернополі

14 липня 2016 року датська компанія JYSK відкриє перший магазин у місті Тернополі за адресою: вул. Перля Йозефа, 3, на 2-му поверсі торгового центру Novus.

Новий магазин JYSK зручно розташований у жвавій частині міста – поруч з автовокзалом і центральним міським ринком. До магазину веде зручна транспортна розв'язка. Для покупців із автомобілями обладнаний великий сучасний паркувальний майданчик. Торгова площа становить понад 900 кв. метрів.

В асортименті будуть представлені позиції різних категорій: меблі для спальні, дитячої, вітальні та офісу, домашній текстиль, товари для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), декоративні предмети інтер'єру, а також садові меблі, світильники, шезлонги й багато інших товарів для відпочинку на природі. Новий магазин створено відповідно до корпоративної концепції дизайну JYSK. Торговий зал оформлений так, аби процес здійснення покупок був максимально зручним для покупців.

Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Відкриття кожного нового магазину – це важливий крок для компанії, який наближає нас до покриття всієї території України. Компанія JYSK давно планувала магазин в Тернополі, тому що місто з більш ніж 200 000 населення цікаве і перспективне для зростання компанії. Згідно з планом нашого розвитку, до кінця року в Україні мережа JYSK перетне рубіж в 30 магазинів. Ми прагнемо бути максимально доступними для наших покупців».

З нагоди відкриття компанія JYSK підготувала безліч приємних сюрпризів, знижок і подарунків для покупців. У перший день роботи магазину відвідувачі зможуть отримати купони зі знижкою в розмірі 200 грн, знайшовши їх у повітряних кулях під час спеціальних розіграшів (о 12:00, 13.00, 15.00 і 16:00). З 14 по 17 липня перші 100 покупців, що зробили покупку на суму  від 300 грн, отримають подушку в подарунок. В зв'язку з відкриттям компанія підготувала також безліч онлайн-конкурсів та активностей, які проходитимуть на сайті компанії та на сторінці в Facebook. З деталями можна ознайомитися за посиланням: www.JYSK.ua/TERNOPIL.

Магазин у Тернополі став 29-м в Україні та 7-м у Західному регіоні, а в найближчих планах компанії - відкриття JYSK в Білій Церкві (Київська область), Львові та Києві.

Довідка про магазин JYSK у Тернополі:

  • 5 співробітників
  • Площа торгового залу – понад 900 квадратних метрів
  • Дата та час відкриття: 14 липня (четвер), 10.00
  • Адреса: вул. Перля Йозефа, 3, ТЦ Novus, 2-й поверх