Команда JYSK подолала 221 км в Ультрабалатоні!

17.07.2024
Команда JYSK

                                                      Компанія JYSK
Ukraine взяла участь в командному забігу на NN Ultrabalaton

12-13 травня 2018 р. в Угорщині відбувся марафон NN Ultrabalaton, у якому взяли участь 12 працівників компанії JYSK з України. Загалом дистанція, яку українці подолали за 21 годину, склала 221 км.

Цього року у відомому спортивному заході, що проходить щорічно з 2007 року, взяли учать більше ніж 11 тисяч людей, серед яких і 4 команди від JYSK, по 12 осіб у кожній: з України, Угорщини, Чехії та збірна команда Балкан. Траса проходила навкруги озера Балатон. Українська команда JYSK перегнала колег угорців на 3 години та поступилася лише чехам – всього 4-ри секунди на кілометрі. Команда дуже задоволена результатами, адже підготовка до забігу почалася лише за 3 місяці під наглядом тренера бігового клубу TOP Runners. Середня швидкість українців на дистанції склала 5,44 хвилини на кілометр.

Це вже не перша участь у спортивних заходах для працівників JYSK Україна. В марафоні Нової Пошти 2018 команда JYSK посіла 3 місце в естафетному забігу та отримала статуетку Chamber Cup Corporate relay. Також, минулого року свої сили у NN Ultrabalaton спробував директор магазину JYSK у Херсоні.

Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Ми пишаємося, що серед наших колег є люди, які здатні дивувати та надихати силою духу, цілеспрямованістю, витривалістю та спортивним завзяттям. Єднання та підтримка одне одного під час забігу, хвилювання та відстежування результатів онлайн тримали всіх у напрузі та неабияк згуртувала всіх нас. Цей захід зачепив за живе не лише учасників забігу, а й членів їх родин, друзів та колег. Адже живий приклад близької людини, її успіхи та досягнення, заряд енергії та бадьорості, надихають та мотивують».

Довідка про компанію:

JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK – це велика міжнародна група, яка налічує більше ніж 2 500 магазинів в 50 країнах світу, переважно в Європі.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

Сьогодні в Україні працює 38 магазинів JYSK: у Києві, Броварах, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві, Кривому Розі, Запоріжжі, Гатному та онлайн-магазин www.JYSK.ua.


За додатковою інформацією просимо звертатися:

Команда JYSK

М. Київ, Іоанна Павла ІІ 21

044 321 02 70

nataliia.chernenko@brandcom.com.ua