Компанія JYSK відзначає 37-річчя спеціальною програмою для покупців

12.04.2024

День народження JYSK

У квітні 2016 року датський бренд JYSK відзначає 37-річчя в 2 300 магазинах в 41 країні світу. Компанія JYSK в Україні в честь Дня народження підготувала для покупців святкову програму з акціями та конкурсами, щоб подарувати шанувальникам радісний настрій і вигідні покупки.

Офіційне святкування почалося у День сміху, 1 квітня. У 28-ми магазинах мережі в Україні пройшов конкурс «Бій подушками» на найбільшу вежу з подушок. Всіх учасників нагородили заохочувальними призами, а автор найвищої і найстійкішої вежі в кожному магазині обрав собі у подарунок подушку з асортименту JYSK. Рекордну вежу в 240 см спорудили в магазині JYSK в ТЦ «VAM» у Львові. Переможець отримав сертифікат на 5 000 грн.

Святкування 37-річчя тривають. Для маленьких покупців організовано конкурс малюнків на тему «Я люблю JYSK», який триватиме до 30 квітня. Приносити роботи можна до будь-якого магазину JYSK або малювати безпосередньо у магазині – у кожному для цього облаштоване спеціальне «робоче місце» для наймолодших відвідувачів. На кожному тижні - 10, 17, 24 і 30 квітня - обиратимуть переможця і нагороджуватимуть призом з асортименту магазину.

Крім розважального та творчого дозвілля, компанія підготувала святкові знижки. Щопонеділка у квітні (4, 11, 18 і 25) рівно о 17.00 проходить акція «37 хвилин щастя» - 10% знижки на будь-який товар, який обере покупець за ці 37 хвилин. Спеціальні пропозиції на безліч товарів для дому споживачі зможуть знайти в акційній газеті на сайті www.jysk.ua і безпосередньо у магазинах.

Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Компанія JYSK за 37 років з маленької датської фірми виросла у глобальну компанію і досягла популярності в 41 країні світу. В Україні JYSK активно розвивається, і цим ми зобов'язані нашим покупцям. Запрошуємо розділити свято на честь 37-річчя компанії і отримати позитивні емоції разом з привабливими пропозиціями для облаштування дому, саду або відпочинку на природі».

***

Довідка про компанію:

JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK представляє собою велику міжнародну групу, яка налічує більше 2 300 магазинів в 41 країні світу, переважно в Європі.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

Сьогодні в Україні працює 28 магазинів JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, а також онлайн-магазин www.jysk.ua.