Вибирайте якісний матрац з подовженою гарантією для здорового сну

Відмінний сон - запорука здоров'я та бадьорості щодня! Якісний матрац - гарантія міцного та повноцінного сну! В асортименті JYSK серед великого різномаїття ортопедичних та анатомічних матраців, ви знайдете той що забезпечить вам найкращий рівень підтримки та комфорту. Безпружинні матраци, матраци з пружинами "бонель" та "покет" (кишеньковими), з "ефектом пам'яті" (наповнення Memory Foam), односпальні чи двомісні - вибирайте ідеальний матрац для себе та вашої родини. Як правильно вибрати матрац ви можете дізнатися у нашому посібнику, адже на ринку України представлено багато форматів спальних місць, і для вибору матраца, який вам підходить, важливо отримати правильні вказівки. Вирішальне значення у виборі матрацу відіграє ваш індивідуальний режим сну, який визначає, чи середню або високу жорсткість для матраца варто обрати, який бренд задовольнить ваші потреби - всі ці рекомендації ви отримаєте в JYSK. У всіх магазинах є велика матрацна студія, де ви можете полежати та протестувати матрац. Подумайте, як багато часу ви проводите у ліжку, і як важливо мати чудовий матрац.

  Безпружинні матраци - BASIC

  ?

  Безпружинні матраци - PLUS

  ?
  Матрац PLUS F30 90х200см DREAMZONE
  2000 грн./шт
  2999 грн. /шт
  Знижка 33%
  plus
  Матрац PLUS F95 90x200см DREAMZONE
  4500 грн./шт
  6499 грн. /шт
  Знижка 31%
  plus

  Безпружинні матраци - GOLD

  ?
  Матрац GOLD F30 90х200см стріли WELLPUR
  4500 грн./шт
  7999 грн. /шт
  Знижка 44%
  gold
  Матрац GOLD F35 90x200см DREAMZONE
  6000 грн./шт
  8999 грн. /шт
  Знижка 33%
  gold
  Mатрац GOLD F85 90x200см с.сірий WELLPUR
  6500 грн./шт
  13999 грн. /шт
  Знижка 54%
  gold
  Mатрац GOLD F95 90x200см DREAMZONE
  8000 грн./шт
  15999 грн. /шт
  Знижка 50%
  gold
  Матрац GOLD F110 90x200см WELLPUR
  9000 грн./шт
  17999 грн. /шт
  Знижка 50%
  gold
  Матрац GOLD F100 90х200см DREAMZONE
  8500 грн./шт
  16999 грн. /шт
  Знижка 50%
  gold
  Матрац GOLD F125 90х200см DREAMZONE
  10000 грн./шт
  19999 грн. /шт
  Знижка 50%
  gold

  Матраци - Матрац дитячий

  Пружинні матраци - BASIC

  ?
  Матрац BASIC S20 90х200см
  2250 грн./шт
  basic
  Тільки в магазині
  Матрац BASIC S20 80/160х200см
  5000 грн./шт
  basic
  Тільки в магазині

  Пружинні матраци - PLUS

  ?
  Матрац PLUS S25 90x200см DREAMZONE
  4000 грн./шт
  4999 грн. /шт
  Знижка 20%
  plus
  Тільки в магазині
  Матрац PLUS S55 90x200см DREAMZONE
  5000 грн./шт
  6999 грн. /шт
  Знижка 29%
  plus
  Тільки в магазині
  Mатрац PLUS S65 90x200 см DREAMZONE
  5500 грн./шт
  8999 грн. /шт
  Знижка 39%
  plus
  Матрац PLUS S40 80/160х200см складаний
  6000 грн./шт
  7499 грн. /шт
  Знижка 20%
  plus
  Тільки в магазині

  Пружинні матраци - GOLD

  ?
  Матрац GOLD S25 90x200см DREAMZONE
  6500 грн./шт
  12999 грн. /шт
  Знижка 50%
  gold
  Матрац GOLD S100 90x200см DREAMZONE
  9000 грн./шт
  17999 грн. /шт
  Знижка 50%
  gold
  Матрац GOLD S110 90х200см DREAMZONE
  11500 грн./шт
  22999 грн. /шт
  Знижка 50%
  gold
  Тільки в магазині

  Матраци для всіх у магазинах JYSK

  Інтер'єр спальної кімнати починається з ліжка. Ліжко є визначальним фактором якості вашого сну та відіграє важливу роль у вашому здоров'ї та самопочутті. Якщо ви прокидаєтеся з болем у спині, це може бути першим дзвіночком того, що ваш матрац не надає вам потрібної підтримки. Важливо, щоб матрац забезпечував необхідний рівень підтримки та комфорту. 

  Про що треба пам’ятати під час покупки нового матраца:

  • Не поспішайте – протестуйте різні матраци у матрацній студії
  • Правильне положення хребта під час сну
  • Виберіть матрац з оптимальною підтримкою та ступенем твердості
  • У ліжку повинно бути достатньо місця для комфортного сну
  • Ваш матрац має термін придатності

  Розмір матрацу підбирається під розмір ліжка, звернуть увагу на глибину ліжка від ламелі та висоту матраца. Ми маємо матраци різних розмірів, що ви могли облаштувати дитяче ліжечко, односпальне чи двоспальне місце для сну. також в асортименті є розкладні матраци-трансформери, які підходять для розкладних канапок. Наприклад, у нашому асортименті ви знайдете великий вибір матраців різних розмірів:

  Дізнайтеся, як можна оцінити матрац, якщо болить спина у нашому блозі.

  Який матрац купити: ортопедичний чи анатомічний?

  Матрац з ортопедичним ефектом служить для того, щоб «виховувати» прямий та красивий хребет. Недаремно саме такі матраци рекомендують купувати дітям: їх скелет ще розвивається і дуже важливо, щоб опорно-руховий апарат сформувався правильно. В ортопедичних матрацах акцент зроблений в першу чергу на правильній підтримці усього тіла і відповідному розподілі ваги. Вважається, що стандартні ортопедичні матраци відзначаються більш високим рівнем жорсткості і здебільшого мають конструкцію «бонель» або покет.

  • Бонель: Пружинний блок з пружин, які мають однакову жорсткість, що підтримують ваші рухи та дозволяють повітрю проходити через матрац. Пружини Бонель виготовлені з міцного металевого дроту та мають форму піскового годинника. Матраци з таким пружинним блоком мають тверду рівну поверхню та тривалий термін служби. Оптимальне поєднання ціни та якості.
  • Покет: Блок незалежних маленьких пружин. Кожна пружина знаходиться в окремому тканинному чохлі - кишені, який захищає пружину від зносу. Відповідно, тиск наданий на окрему пружину ніяк не впливає на сусідні, внаслідок цього досягається максимальний ортопедичний ефект матраца. Пружинні блоки з незалежними пружинами компенсують рухи партнерів уві сні. Дозволяє досягнути максимального ортопедичного ефекту.

  Анатомічний матрац відзначається тим, що він максимально точно повторює контури усього тіла, навіть «обтікає» його і реагує на будь-які зміни у позі людини під час сну. Тобто у цьому випадку акцент зроблений на комфортності матрацу та його відповідності анатомічній будові тіла й кожному його вигину. Матраци мають або мультипружинний блок, або безпружинний наповнювач (латекс, піна з ефектом пам’яті  Memory Foam та ін.). Така конструкція допомагає уникнути зайвого тиску на скелет і м’язи та сприяє нормальній циркуляції крові.

  Варто зауважити, що обидва види матраців, пружинні та безпружинні, мають як ортопедичні, так і анатомічні властивості. Однак реалізовані вони у конструкціях матраців по-різному. Простими словами, ортопедичний матрац – це правильна підтримка + комфорт, анатомічний матрац – комфорт + правильна підтримка. Вага людини теж впливає на вибір матраца, особливо, якщо ви вибираєте недорогий сімейний матрац. Навіть надувний матрац в нас є!

  Правильний вибір матраца залежить від особистих потреб кожної людини.  Кокосова койра слугує регулятором жорсткості матраца, прошарок кокосової койри може бути з однієї сторони матрацу, з обох, або складати основу. Він створює додаткову жорсткість та має ортопедичний ефект. Кокос - це міцний натуральний матеріал, який має довгий термін експлуатації.

  Сучасні гіпоалергенні матраци мають різні рівні підтримки та додаткові прошарки, які роблять матрац жорсткішим, наприклад кокосовий шар койри або ж шар унікального матеріалу Memiry Foam, який повторює форму тіла та робить спальне місце комфортнішим.

  Матраци з ефектом пам'яті від WELLPUR та серія DREAMZONE

  Спальна кімната має дарувати відчуття комфорту та затишку для комфортного відпочинку. На сайті та у магазинах пропонується широкий асортимент ліжок, матраців, подушок і постільної білизни на будь-який смак. До ліжка можна підібрати тумбочки, комод та шафу. Кожна позиція з асортименту товарів для спальні має чудову ціну та якість. Ви можете облаштувати королівське спальне місце у скандинавському стилі разом з JYSK!

  Якісні та недорогі ортопедичні матраци серії DREAMZONE та подушки серії WELLPUR можна поєднувати з ліжками та отримувати готові рішення для сну. Це, наприклад, може бути двоярусне дитяче ліжко або континентальне ліжко для спалень батьків.

  В JYSK ви також можете підібрати подушки, ковдри, топ-матраци, наматрацники та покривала для облаштування спального місця. Насамкінець, нове ліжко можна довершити стильною та доступною постільною білизною. Є комплекти постільної білизни з простирадла, підковдри та наволочки, а є скандинавська постільна білизна, яка складається з підковдри та наволочки. Простирадло ви підбираєте окремо, що дозволяє подовжити життя комплекту.

  Скільки коштує якісний матрац?

  Наші матраци діляться на три категорії, від яких залежать ціни: BASIC, PLUS і GOLD.

  Категорія BASIC – якісні товари за хорошою ціною;
  Категорія PLUS – додатковий комфорт;
  Категорія GOLD – товари найвищої якості, яку можна придбати за гроші (ви неодмінно отримаєте від JYSK чудову пропозицію для своєї спальні).

  Від категорії товару залежить ціна, ми завжди готові запропонувати вам найкращу пропозицію по відношенню якість/ціна. Ми подовжили гарантійний термін для деяких матраців. Насамперед це стосується 25-річної гарантії на безпружинні матраци категорії GOLD. Також покупцю матраца категорії GOLD надається можливість випробувати його впродовж 100 ночей. Ви можете замовити матрац GOLD та протестувати його вдома. Якщо вас щось не задовольняє у матраці, його можна обміняти на новий.

  СПАЛЬНЯ - ДОГЛЯД ЗА МАТРАЦОМ

  Коли потрібно міняти матрац, як за ним доглядати та чи варто використовувати наматрацник - ми зібрали повне керівництво по догляду за новим матрацом для вас.

  ПЕРЕГЛЯНЬТЕ КАТАЛОГ ЗДОРОВОГО СНУ

  Розширена інформація про всі види матраців та топ-матраців в нашому асортименті, про їх різницю та особливості, які підійдуть саме для вас. Перегляньте наш матрасний каталог та обирайте те, що підійде для вашого ліжка та якісного сну.

  ПРО JYSK УКРАЇНА

  ЮСК - це міжнародна мережа товарів для дому. Бажаєте облаштувати оселю у скандинавському стилі? Знайдіть адресу найближчого до вас магазину в Україні - ми завжди маємо для вас чудову пропозицію! Купуйте якісні товари зі знижками. Магазини є у багатьох містах України. Графік роботи магазинів та адресу ви можете переглянути тут.

  В мережі постійно проходять акції та знижки на різні категорії товарів. Акційна ціна однакова як на сайті, так і в магазинах. Акційна газета доступна онлайн. 

  Перед тим, як оформити замовлення, ви можете почитати відгуки, які залишають на сайті інші покупці зі всієї Європи. Ви можете недорого купити товари, або ж забронювати їх на сайті та забрати в магазині. Звертаємо вашу увагу на те, що каталог онлайн-товарів на JYSK.ua більший за виставку в магазинах. JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.