Безготівковий розрахунок

З 01.04.2022 року компанія ТОВ «ЮСК Україна» переходить на Єдину систему оподаткування. Це означає, що при оформленні рахунку за безготівковою формою оплати, податкову накладну не буде зареєстровано.

Якщо ви бажаєте оформити безготівкове замовлення B2B, напишіть нам на пошту! Ми можемо створити для вас замовлення (виставлення рахунку-фактури юридичним та фізичним особам) на товари які продаються онлайн (меблі для оселі та лаунж сети) та на товари, які продаються лише в магазинах.

Зауважте, безготівковий рахунок для сплати може виставити лише роздрібний магазин мережі JYSK. Оплата за безготівковим розрахунком не розповсюджується на онлайн-замовлення.

Для оплати товару за безготівковим розрахунком вам потрібно надіслати на нашу електронну пошту onlineshopua@JYSK.com такі дані:

1. Скан-копії ваших реєстраційних документів:

     - виписка з Єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців (свідоцтво про реєстрацію юридичної особи);
     - витяг з реєстру платників ПДВ або свідоцтво платника єдиного податку.

2. Артикул та кількість товару, який вас цікавить.

3. Адреса магазину для самовивозу.

4. Ім'я та номер телефону для контакту з вами.

Відправити B2B запит

Після отримання запиту, рахунок-фактуру буде надіслано на вашу електронну адресу протягом робочого дня. Якщо протягом 48 годин ви не отримали рахунок-фактуру, можливо лист випадково ідентифіковано фільтром облікового запису вашої електронної пошти як СПАМ. Перевірте вміст теки СПАМ: вона знаходиться в теці вхідних повідомлень вашої електронної пошти. Якщо підтвердження замовлення потрапило туди, позначте, що воно не є спамом. Наступного разу, коли ви отримаєте підтвердження замовлення, воно потрапить прямо у вхідні повідомлення. Затримка у виставленні рахунку для сплати може бути пов'язано із тривалим відключення електропостачання або ж інтернет-зв'язком. Якщо підтвердження замовлення досі не надійшло, будь ласка, зв'яжіться з Відділом по роботі з клієнтами.

З режимом роботи магазинів JYSK ви можете ознайомитись за посиланням https://jysk.ua/stores-locator.

Послуга доставки, підйому на поверх та збирання товарів не буде включена до рахунку та оплачується додатково за тарифами перевізника. Термін доставки такого замовлення складає 10-12 робочих днів з моменту його створення.

Увага! Замовлення за безготівковим розрахунком для юридичної особи може бути сформовано на суму від 1000 грн. Замовлення рахунку для безготівкової оплати на фізичну особу може бути сформоване на суму від 5000 грн.

Ми пропонуємо додаткову знижку 8% для гуртових замовлень. Умови дуже прості - Гуртова знижка (знижка оптовим покупцям) надається на один рахунок/чек в магазинах мережі на суму більше ніж 100 тис грн (включно з ПДВ).

Обов’язковою умовою співпраці з компанією JYSK є двостороннє підписання договору. Договір про співпрацю буде надісланий у відповідь на ваш запит. Підписати договір необхідно у керуючого магазином JYSK.

Звертаємо вашу увагу, що політика необмеженого повернення товару від компанії ТОВ "ЮСК Україна" та послуга "Гарантія ціни" не розповсюджуються на замовлення по безготівковому розрахунку. Також, дані умови не застосовуються до гуртових замовлень та купівлі з метою перепродажу.