Перший магазин JYSK в Україні запрошує до оновленого магазину

12.06.2024
Відкриття оновленного магазину у ТЦ Фуршет

Перший магазин JYSK в Україні запрошує до оновленого магазину

12 квітня 2018 року магазин JYSK, що знаходиться у м. Києві біля метро Видубичі (вул. Інженерна, 1), починає свою роботу після масштабної реконструкції. JYSK у ТЦ «Фуршет» – це перший магазин міжнародної мережі, який з’явився в Україні в 2004 році.

Магазин був закритий на реконструкцію 15 січня 2018 року і вже 12 квітня JYSK запрошує усіх охочих завітати на офіційне відкриття. Компанія JYSK перш за все подбала, аби відвідувачі почувалися під час шопінгу комфортно – приміщення стало світлішим та теплішим завдяки удосконаленню системи опалення. Обслуговування покупців стане швидшим – цьому сприятиме нове торговельне обладнання, компактне розміщення відділів та кас.  

Змінився центральний вхід із вивіскою – тепер це велика скляна вітрина, яка одразу дозволяє відвідувачу побачити експозиції меблів у стильному скандинавському дизайні. У зоні з полицями можна легко знайти усе для створення домашнього затишку та комфорту. Широкий асортимент товару дозволить придбати все, що потрібно для дому та саду в одному місці – від функціональних меблів, високоякісних товарів для сну до оригінальних предметів декору, що допоможуть створити теплу домашню атмосферу чи то вдома, чи в офісі, чи в заміському будиночку.

На честь відкриття оновленого магазину з 12 по 15 квітня гостей чекатимуть знижки до 70% на більшість товарів, а перші 100 покупців з чеком від 500 гривень отримають подарунки. З акційним товаром можна ознайомитися на спеціальній сторінці за посиланням: https://jysk.ua/j001. У магазині також відкрито відділ Outlet, де будуть представлені товари з незначними дефектами, які можна придбати із великими знижками.

Євгеній Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Магазин JYSK в ТЦ «Фуршет» для нас знаковий – саме тут у 2004 році відкрився перший JYSK в Україні. Аби зробити магазин ще кращим, ми прислухались до порад співробітників та покупців і реалізували проект з оновлення магазину: збільшили площу, перенесли склад, закупили нове обладнання».

Довідка про перший магазин JYSK в Україні:

  • Дата відкриття: осінь 2004 року;
  • Дата відкриття після реорганізації: 12 квітня 2018 року;
  • 11 співробітників;
  • площа торгового залу: 1 004 квадратних метрів;
  • адреса: Київ, м. Видубичі, вул. Інженерна, 1 (ТЦ «Фуршет»).

Довідка про компанію:

JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK - це велика міжнародна група, яка налічує більше ніж 2 500 магазинів в 50 країнах світу, переважно в Європі.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

Сьогодні в Україні працює 37 магазинів JYSK: у Києві, Броварах, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпрі, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві та Кривому Розі, а також онлайн-магазин www.jysk.ua.

За додатковою інформацією просимо звертатися:

Команда JYSK

м. Київ, Іоанна Павла ІІ 21

044 321 02 70

nataliia.chernenko@brandcom.com.ua