Посади дерево

14.07.2024

JYSK садить дерева
JYSK в Україні висаджує дерева

10 квітня 2018 року мережа магазинів JYSK спільно з міжнародною неурядовою організацією FSC, яка опікується відповідальним веденням лісового господарства, провела акцію «Посади дерево». Поповнення природного фонду України – особлива зона уваги в діяльності міжнародної торгової мережі JYSK, адже більшість меблів з її асортименту є FSC-сертифікованими.

Акцію «Посади дерево» провели на території сертифікованого підрозділу НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція». Перед початком заходу співробітники  компанії JYSK прослухали лекцію про правильну висадку дерев, після чого висадили сосну та дуб – приблизно 2 500 однорічних рослин.

Компанія JYSK є міжнародним членом організації FSC (Forest Stewardship Council – Лісова опікунська рада) та долучилася до проблематики сталого використання лісових ресурсів ще з 1990-х років. Продукція, яка відповідає вимогам сертифікату FSC, дає підтвердження того, що лісове господарство є екологічно відповідальним, соціально вигідним та економічно життєздатним. Компанія надає перевагу продукції, яка походить саме з таких лісів та продовжує збільшувати частку FSC-сертифікованих меблів для дому та саду.

«Команда JYSK завжди відповідально ставилася до природніх ресурсів, то ж цього року ми вирішили започаткувати ще одну хорошу традицію – акцію «Посади дерево». Такі заходи – це чудова можливість не тільки згуртувати колектив, а й зробити вклад в збереження лісу», – коментує виконавчий директор JYSK в Україні Євгеній Іваниця.

«Приємно, що співробітники центрального офісу компанії JYSK на ділі підтверджують своє дбайливе ставлення до лісу. Кожен із учасників акції отримав можливість долучитися до відновлення лісового насадження в сертифікованому господарстві, екологічні, соціальні та економічні корисності від якого будуть проявлятися десятиліттями та цінуватися майбутніми поколіннями», – зазначив директор Національного представництва FSC в Україні Павло Кравець.

 

Довідка про компанію:

JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK - це велика міжнародна група, яка налічує більше ніж 2 500 магазинів в 50 країнах світу, переважно в Європі.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

Сьогодні в Україні працює 37 магазинів JYSK: у Києві, Броварах, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві та Кривому Розі, а також онлайн-магазин www.jysk.ua.

За додатковою інформацією просимо звертатися:

Команда JYSK

М. Київ, Іоанна Павла ІІ 21

044 321 02 70