Секрети данського щастя від JYSK: як створити інтер'єр у стилі хюґе?

19.06.2024

Дні скандинавського хюґе

14 і 15 жовтня 2017 року міжнародна мережа магазинів товарів для оселі JYSK проведе безкоштовні майстер-класи з декору в стилі хюґе. Творчі заняття відбудуться у чотирьох містах України – Києві, Львові, Одесі та Дніпрі. 

Хюґе – більш ніж просто стиль в інтер'єрі. Це філософія, спосіб життя, особливий настрій. Стиль, створений у Данії, сьогодні є популярним в усьому світі. Хюґе – данський ключ до щастя, затишку і комфорту. Шанувальники цього напряму вміють знаходити насолоду в буденних речах, радіти дрібницям і цінувати моменти. Данській компанії JYSK близька філософія хюґе. Товари в асортименті компанії якнайкраще відповідають цьому стилю. Затишні пледи, ароматичні свічки, лаконічні світильники, милі дрібнички і скатертини в скандинавському стилі – ці речі здатні створити атмосферу комфорту і душевного тепла.

Що ж таке хюґе і як його використовувати в домашньому інтер’єрі, розкажуть професійні дизайнери на майстер-класах, організованих компанією JYSK. Серед учасників майстер-класів буде проведений конкурс і розіграні книги Майка Вікінга «Hygge. Секрет данського щастя». Кожен учасник майстер-класу зможе самостійно виготовити декор для оселі в стилі хюґе. Заняття будуть цікаві як для маленьких учасників, так і для дорослих.

Розклад і адреси майстер-класів (у магазинах JYSK):
Київ, вул. Гната Хоткевича (Червоногвардійська, 1а), ТЦ «Проспект» – 15 жовтня, неділя, 16.00.
Львів, вул. Кульпарківська, 226а, ТРЦ Victoria Gardens – 14 жовтня, субота, 16.00.
Дніпро, вул. Січеславська набережна, 31a, ТЦ «Комфі» – 14 жовтня, субота, 16.00.
Одеса, с. Фонтанка, Південна дорога, ТЦ «Рів'єра» – 14 жовтня, субота, 16.00.

 *** Довідка про компанію: JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для оселі. Її перший магазин було відкрито 1979 року в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK є великою міжнародною групою, що нараховує більш ніж 2 500 магазинів в 48 країнах світу, переважно в Європі. Торговельна мережа є одним з європейських лідерів у категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів і товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

Сьогодні в Україні працює 35 магазинів JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпрі, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві, Запоріжжі та Кривому Розі, а також онлайн-магазин www.JYSK.ua

За додатковою інформацією просимо звертатися: Марія Тимофєєва +38 044 221 02 94 slash@slashcommunications.com