У магазинах JYSK відбудуться майстер-класи до Великодня

24.07.2024

Майстер-класи від JYSK
8 і 9 квітня 2017 року міжнародна мережа магазинів товарів для дому JYSK проведе безкоштовні майстер-класи з великоднього декору для шанувальників датського бренду. Творчі уроки пройдуть відразу в декількох містах України – Києві, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Білій Церкві та Тернополі.

За тиждень до світлого свята Великодня скандинавський бренд JYSK запрошує cвоїх покупців на професійні уроки рукоділля. Майстри арт-студій і творчих центрів покажуть прості у виконанні техніки декорування та навчать перетворювати звичайні предмети інтер’єру на святкові атрибути Великодня. У цьому учасникам допоможе широкий асортимент JYSK: підсвічники, свічки, плетені кошики, керамічні горщики для квітів, серветки, рамки для фото та інші товари.

Кожен учасник майстер-класу зможе самостійно виготовити пасхальну прикрасу і забрати свою роботу додому. Майстер-класи будуть цікаві як для маленьких рукодільниць будь-якого віку, так і для дорослих.

Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Проведення безкоштовних майстер-класів для покупців напередодні великих свят стало гарною традицією в компанії JYSK. Цього року серія великодніх уроків стане третьою починаючи з 2014 року. Ми раді дарувати нашим покупцям світлі емоції і можливість створити в оселі теплу атмосферу в очікуванні Великодня».

Розклад і адреси майстер-класів:

1. Київ, пл. Спортивна, 1А, ТРЦ Gulliver – 8 квітня, субота, 14.00.

За участю студії «Арт-нуво».

2. Тернопіль, вул. Перля Йозефа, 3, ТЦ Novus – 8 квітня, субота, 14.00.

За участю креат-студії «ІРИска».

3. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 2А, ТРЦ «Вега» – 8 квітня, субота, 15.00. За участю арт-студії Творчої Сови.

4. Кривий Ріг, пл. 30-річчя Перемоги, 1, ТРЦ «Сонячна галерея» – 9 квітня, неділя, 14.00. За участю студії «Ф-АРТ-бункер».

5. Полтава, вул. Зіньківська, 6/1А, ТЦ «Київ» – 9 квітня, неділя, 15.00.

За участю Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

6. Львів, вул. Кульпарківська, 226 А, ТРЦ Victoria Gardens – 9 квітня, неділя, 16.00. За участю центру сімейного розвитку Baby Club.