«Весняний вікенд» у магазинах JYSK

30.05.2024

З 24 по 27 березня включно в усіх магазинах датської мережі JYSK пройдуть акційні дні шопінгу – Green Weekend. На честь святкування весняного рівнодення компанія JYSK підготувала знижки до 50% на більш ніж 1000 артикулів.

День весняного рівнодення особливо шанувався нашими предками – вважалося, що саме з цієї події починається пожвавлення та відродження природи, яке потрібно належним чином відзначити. Шанувальники скандинавського бренду JYSK прихід весни можуть відсвяткувати вигідним шопінгом і придбати за акційними цінами садові меблі, товари для відпочинку на природі, вироби з текстилю, товари для сну і декоративні предмети для створення домашнього затишку.

Вперше бренд JYSK в Україні провів унікальну акцію Green Weekend у 2014 році й відразу переконався в успішності цього заходу. Минулого року компанія JYSK повторила акцію. Протягом сезону особливою популярністю користувалися такі набори меблів для відпочинку, як DYVIG, JUELSMINDE, EBELTOFT, стільці та столи з хардвуду і артвуду.

Євген Іваниця, виконавчий директор компанії JYSK в Україні: «Акцію Green Weekend компанія JYSK проводить вже третій рік поспіль, і вона не менш важлива, ніж відомий розпродаж «Чорна п'ятниця». Після зими покупці охоче займаються облаштуванням своїх осель та дачних будинків і JYSK радий запропонувати більше можливостей для цього. Гарний весняний настрій гарантує наш широкий асортимент та знижки до 50%».

Більш детальний перелік товарів на Green Weekend можна знайти на сайті www.jysk.ua та в магазинах JYSK.

***

Довідка про компанію:

JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK представляє собою велику міжнародну групу, яка налічує більше 2 300 магазинів в 41 країні світу, переважно в Європі.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

Сьогодні в Україні працює 28 магазинів JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, а також онлайн-магазин www.jysk.ua.