NILSШопер NILS 40x20x38см в асортименті
Сумка-шопер, виготовлена із суміші 55% поліестеру (100% переробленого) та 45% бавовни. Її місткий дизайн ідеально підходить для покупок чи щоденних справ. Можна прати за температури 30°C. Доступна в асортименті кольорів. 40x20х38 см
| Матеріал | 55% поліестер (100% перероблений), 45% бавовна |
|---|---|
| Розмір | Ширина: 40 см, Висота: 38 см, Глибина: 20 см |
| Колір | Темно-сірий, Зелений, Піщаний, В асортименті |
| Чохол можна прати | так |
| Машинне прання | 30°C |
| Відбілювання | не відбілювати |
| Барабанна сушка | Не можна сушити |
| Прасування | *Можна прасувати на низькій температурі (макс. 110ºC) |
| Суха хімчистка та прання | Не піддавати хімчистці |
| Розмір | Ширина: 40 см, Довжина: 20 см, Висота: 38 см |
| Щільність тканини | 241 г/м². |
| Спосіб фарбування | Фарбований друк |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ідеальний матеріал і розмір
Неочікувано містка і міцна. Чудово вміщує рівно один похід за продуктами :)
Ім'я: Олександр
Очень красивая и стильная
Но не экологичная. Лучше убрать полиэстер из состава. Иначе идея эко-сумки - при выстирываании микропластика в стоки - теряется
Ім'я: Yana
Отличная сумка
Вместительная, с длинными ручками, да, только для носки на плече, но зато можно поместить объекты разных габаритов.
Ім'я: Наталия
Сумка шопер
После покупки решила немного ополоснуть в воде. Сразу размер уменьшился на 10см. Не ожидала такого.
Ім'я: Наталья
Сумка
Як шопер дуже містка , має довгі ручки , що мені особисто не дуже зручно , потрібно тільки на плечі носити , плюс , що з перероблених матеріалів.
Ім'я: Ольга
Τοπ αγορά
Είναι η καλύτερη επιλογή για shopping τσάντα! Χωράει πάρα πολλά πράγματα, η φόρμα της προσαρμόζεται σε οτιδήποτε της βάλεις και είναι απίστευτα ανθεκτική. Επίσης διαθέτει μακριά λουράκια που την κάνουν ακόμα πιο άνετη ως τσάντα ώμου! Η τιμή της σε συνδυασμό με το ότι είναι και αρκετά όμορφη την κάνουν ιδανική επιλογή για μια ζωή χωρίς πλαστικές σακούλες! Προσωπικά δεν πάω πουθενά χωρίς αυτήν!
Ім'я: MARIA
Fungerar utmärkt!
Är så nöjd med dessa prisvärda och inte mindre slitstarka shoppingkassar. Används vid veckohandlingen och två kassar räcker gott till vårt hushåll på två personer. Rymmer mer än man kan tro. Rekommenderas!
Ім'я: Tina
Jest świetna
Torba wyglada duzo lepiej w rzeczywistosci niz na zdjeciu. Bardzo stylowa, porządna i pakowna. Ja mam w kolorze khaki. Za tę cene rewelacja.
Ім'я: Beata
Nákupní taška NILS
Skvělá taška, prostorná, pevná- ideální na nákup i na zabalení věcí k vodě :-)
Ім'я: Šárka Kodydková
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


