Чудові скатертини для оформлення обіднього столу

Стильна скатерка створить затишну атмосферу для приємного частування смаколиками! Вбирайте колір собі до вподоби! Якщо ви вирішили придбати нову скатертину, в першу чергу подумайте про форму та розмір свого столу. Щоб розрахувати розмір скатертини, необхідно заміряти довжину і ширину стільниці, а потім додати по краях по 25 - 30 см. Скатертина або клейонка захистять поверхню столу. В асортименті є квадратні, прямокутні, круглі скатертини для різних столів. Ви можете недорого придбати тканині серветки з суміші льону та бавовни, які пасують до скатертин та дозволяють легко засервірувати обідній стіл. Клейончасті та тканинні скатертини в JYSK мають спокійні кольори, тож підходять для щоденного користування. Всі текстильні вироби мають свідоцтво про екологію та безпеку OEKO-TEX 100, такі товари можна використовувати з харчовими продуктами. Якщо ви бажаєте швидко створити святкову атмосферу, просто додайте яскраві підставки під гаряче, або стильні доріжки для столу.

Скатертини на всі випадки життя

Немає обмежень у користування скатертинами — ви можете купувати їх як для повсякденного користування, так й для вечірки. Столова скатертина є гарним та функціональним елементом сервірування столу. Покладіть на стіл скатертину, навіть якщо ви не очікуєте гостей. Таким чином ви захистите стіл від подряпин, плям та бруду. Кухня буде виглядати більш охайною.

Інколи час біжить дуже швидко, й часу не завжди вистачає для прасування скатертини. Якщо ви не встигнете попрасувати скатертину до того, як приїдуть гості, рекомендуємо скористатися водяним розпилювачем. Розпиліть трохи води на скатертину, коли вона вже лежить на столі. Вода згладить найбільші складки та заломи й вам не доведеться діставати прасувальну дошку.

Святкове сервірування столу

Додайте до скатертини ранер (вузька доріжка) або підставку під гаряче, щоб створити затишну та приємну атмосферу.

Тканинні серветки надають сервіруванню столу більш розкішного вигляду. Складіть серветку та додайте невелику квітку або гілочку разом з меню. Ви можете просто зв'язати вузлик посередині або скористатися стрічкою для формування гарного вигляду серветки. Дізнайтеся більше порад щодо планування вечірки у нашому блозі.