Основи для парасольок для щоденного використання

Літній відпочинок важко собі уявити без сонця! Але інколи хочеться від нього сховатися під велику парасольку. Для того, щоб парасоля стояла рівно та не літала по пляжу чи саду, необхідно використовувати спеціальні підставки. Деякі садові парасолі мають підставку в комплекті, якщо ні – їх завжди можна придбати окремо. Підставки в JYSK створені спеціально для великих літніх парасольок, надійно їх закріпляють та дарують вам додатковий комфорт довгими літніми днями.

5 товари
  5 товари

  Стійкі парасольки для балкона, подвір'я та тераси

  Вибір основи парасольки в першу чергу залежить від типу парасольки, до якої він підходить. Чим більше парасолька, тим важче повинна бути вага підставки. Подивіться на технічні характеристики кожного виробу, для якої товщини основи від парасольки підходить підставка. Якщо у вас немає багато місця навколо садових меблів, ви можете інвестувати в стандартну парасольку, яка не займає стільки місця, як великі садові варіанти. У JYSK ви знайдете підставки з таких матеріалів, як пластик, цемент та граніт, вагою до 40 кг. Підставка для парасольок може бути важкою та громіздкою для переміщення, тому ми рекомендуємо вибрати модель із колесами та ручками. Майте на увазі, що не всі підставки під парасольки є морозостійкими.

  Де купити садову парасольку та підставку для неї?

  У магазинах JYSK вас порадує якісна та недорога садова чи пляжна парасоля, тенти та павільйони різних розмірів для захисту від сонця, вибирайте собі до вподоби! Ми допоможемо підібрати оптимальну підставку для вашої парасолі.

  Ми маємо розширений онлайн асортимент товарів, які не представлені в Українських магазинах, але можна легко оформити замовлення онлайн з доставкою додому! Ви також можете придбати товари в найближчому магазині мережі, перед купівлею рекомендуємо почитати опису товару на сайті, переглянути відгуки. Ціни в інтернет-магазині завжди актуальні, а нові акційні пропозиції легко переглянути в акційній газеті.

  Шукаєте комплексний варіант від шезлонга до гірлянди для кафе чи готелю? Звертайтеся до магазину за спеціальною пропозицією для гуртових закупівель!