Білий частково скручений наматрацник

Переваги використання наматрацника

Наматрацник, топер або захисний матрац — він має багато імен на просторах інтернету. Але ж, головна не назва, а користь! Цей товар може вам дуже допомогти у щоденному користуванні, заощадити час та гроші в довгостроковій перспективі.

Наматрацник — це своєрідний захисний прошарок між матрацом та простирадлом. Він дійсно нагадує м'яке додаткове простирадло, яке використовують для гігієни та захисту матрацу, навіть додає вашому матрацу зручності. Придбання наматрацника завжди буде гарною інвестицією.

Що таке наматрацник?

Наматрацник — це тонке та гнучке полотно, яке захищає ваш матрац. Зазвичай він кріпиться до матраца за допомогою еластичних кутових ремінців і його легко можна зняти для прання.

Варто пам'ятати, що топ-матрац та наматрацник — це два різних товари для спальні й не треба їх плутати. Топ-матрац може покращити якість сну, він товстіший (близько 5 см) та має спеціальне наповнення для підтримки всього тіла під час сну. Наматрацник здатен покращити якість сну, продовжити термін експлуатації матраца та заощадити гроші.

Чи потрібні вам наматрацники?

Ми кажемо так! Всім потрібен наматрацник! Вони захищають матрац від поту та вологи, які ми всі виділяємо протягом ночі. Без такої спеціальної накладки на матрац ваш матрац або топ-матрац буде поглинати все це та зношуватися достроково. На додаток до захисних та гігієнічних переваг, наматрацники захищають ваші простирадла від ковзання та надають додатковий тонкий м’який прошарок для вашого нічного комфорту.

Чи можна прати наматрацник?

Такі накладки для матраців можна прати, їх легко знімати з ліжка та вони без проблем поміщаються у середню за розміром пральну машину. Чищення матраца або прання топ-матраца може бути досить важким навантаженням на вас. Навіть якщо на деяких матрацах є чохол, який ви можете застебнути, він не обов'язково миється або переться. Можливо, вам доведеться просто вішати його на свіжому повітрі. З іншого боку, ви можете прати більшість наматрацників за температури 60 градусів за Цельсієм, таким чином ви усунете пилових кліщів та легко позбудетесь бруду, плям тощо. Після прання краще спочатку надайте форми вологому виробу, розкладіть на рівній поверхні, а потім вже підвісьте для повного просушення. Наматрацники не можна відбілювати чи прасувати. 

Для чищення наматрацників дозволена професійна хімчистка в тетрахлоретані та всіх розчинниках, перелічених для символу F - звичайний режим.

Деякі наматрацники навіть мають антибактеріальні та протиалергічні властивості, що запобігає розмноженню бактерій чи пилових кліщів.

Який наматрацник вибрати?

Перш за все, це залежить від розміру ліжка та матраца та від ваших індивідуальних переваг. В асортименті є наматрацники з поліестеру, бавовни або суміші. 

Недорогий стьобаний наматрацник BASIC можна прати при температурі 60°C та сушити в барабані пральної або сушильної машини. Він має еластичні стрічки на кутах. Чохол виготовлений зі 100% поліестер, а ось наповнення — силіконізований поліестеровий холофайбер (250г/м²).

Гіпоалергенний стьобаний наматрацник з категорії PLUS, який можна прати при температурі 90°C та сушити в барабані пральної або сушильної машини буде ідеальним вибором по співвідношенню ціна/якість. Тут змішані матеріали чохла: 65% поліестер, 35% бавовна, а наповнення — силіконізований поліестеровий холофайбер (375 г/м²).

Для поціновувачів найкомфортніших рішень для своєї оселі радимо звернути увагу на гіпоалергенний стьобаний наматрацник зі 100% бавовни, який можна прати при температурі 60°C. Також з еластичними стрічками на кутках. Це теж категорія PLUS, але є головна відмінність: чохол та наповнення — це 100% бавовна (500 г/м²), тож тут не дозволена барабанна сушка.

Всі товари мають Свідоцтво про екологію та безпеку OEKO-TEX 100. Товари, що мають позначку "Довіра до текстилю" відповідають жорстким критеріям Міжнародної Асоціації OEKO-TEX, а також не містять шкідливих речовин.

Знайдіть трохи часу, щоб переглянути всі особливості, вирішіть якому матеріалу ви віддаєте перевагу, особливо, якщо вам потрібен додатковий захист від бактерій та пилових кліщів. Якщо ви все ще не впевнені, то завжди можете звернутися до кваліфікованого персоналу в одному з магазинів JYSK.

Дізнатись більше

Пози для сну: найкращий матрац для тих, хто спить на боці, на спині та на животі

Пози для сну: найкращий матрац для тих, хто спить на боці, на спині та на животі

Який матрац найкращий?

Який матрац найкращий?

Скільки коштує матрац?

Скільки коштує матрац?

Гайд з правильного вибору матраца

Гайд з правильного вибору матраца