Сумки-холодильники для зберігання продуктів на свіжому повітрі

Літом виникає бажання більше часу проводити за відпочинком на природі, у саді чи навіть на терасі. Під час активного відпочинку завжди хочеться чогось поїсти. Але як зібрати продукти у спеку, щоб вони не зіпсувалися? Тож якщо у вас запланований пікнік на цілий день, не забудьте покласти продукти у сумку-холодильник. Така термосумка зберігає продукти й напої прохолодними, та дозволяє їм залишатися свіжими більш тривалий час. Термосумку можна брати з собою на кемпінг чи у подорож. Ви навіть можете пакувати свої ланч-бокси у маленьку термосумку для збереження якості продуктів.

3 товари
  3 товари

  Сумка-холодильник – незамінна річ влітку

  Літо! Організуйте собі яскравий відпочинок просто неба! Збирайте друзів та вирушайте на пікнік! Тут дуже важливі організаційні моменти нічого не забути. Якщо ви відповідаєте за організацію, краще напишіть список, куди внесіть всі дрібнички.

  Беріть із собою туристичні килимки для комфортного сидіння на землі або ж прихопіть пару складаних стільців для тераси. Попросіть друзів взяти з собою веселих ігор для активного дозвілля. Якщо немає можливості поїхати за місто, використайте власне подвір'я або терасу для відпочинку! Поставте поруч садові меблі, парасольку, а біля столу велику термосумку з прохолодними напоями.

  Вуличне зберігання продуктів

  Але як довести продукти, якщо на вулиці вже з ранку +30? Тут вам допоможе сумка-холодильник та охолоджувач. Виберіть потрібний вам розмір, акуратно складіть продукти, та не забудьте про акумулятор холоду. Що це? Треба пам'ятати, що термосумки лише зберігають задану температуру. Перш за все треба заморозити охолоджувальний (холодильний) елемент, згідно з інструкцією, й потім покласти його між продуктами. Не залишайте сумку під прямими сонячними променями.

  Сумку-холодильник можна придбати у якості екстреної допомоги продуктам, коли вимкнули світло й треба рятувати їжу з холодильника. Сумка-холодильник це універсальна сумка для пікніків, відпочинку на пляжі, рибалки та прогулянок. Товари та аксесуари для саду ви можете недорого придбати в мережі магазинів, або оформити замовлення онлайн в інтернет-магазині.

  Літні ідеї для відпочинку вдома

  Навіть балкон можна облаштувати для літнього відпочинку! Тут все просто  чим менше, тим краще. Ви здивуєтесь, наскільки компактно можна облаштуватися. Невеликий стілець може слугувати вам як місце для сидіння, як кавовий столик та місце, куди можна поставити ніжки. Також придивіться до барних стільців, вони високі та вузькі, а замість столу можна використовувати підвіконня. Коли на підлозі місце скінчиться, озирніться навкруги. У багатьох випадків стіни стають додатковим ресурсом, у сучасному дизайні вертикальне зберігання дуже популярне. Тож, використання стін це реальний шанс подвоїти вільний простір на маленькому балконі. Що можна зробити? Це зберігання у підвішеному стані складаних стільців, використання пласких сумок для текстилю, зроблених власноруч, це відкидні столики та балконники для квітів.

  Де купити недорогу сумку-холодильник з охолоджувальними елементами?

  Купуйте якісні товари для саду в JYSK! В асортименті є все для облаштування саду, тераси, подвір'я, балкону та товари для активного відпочинку просто неба! Зберіться на пікнік у скандинавському стилі виберіть комфортні складані стільці для кемпінгу, плед, сумку-холодильник з продуктами, розкладну парасольку та серветки. Магазини є у багатьох містах України. Графік роботи магазинів та адресу ви можете переглянути тут.

  В мережі постійно проходять акції та знижки на різні категорії товарів. Акційна ціна однакова як на сайті, так і в магазинах. Акційна газета доступна онлайн. Ви можете замовити товари, або ж забронювати їх на сайті та забрати в магазині. Звертаємо вашу увагу на те, що каталог онлайн-товарів на JYSK.ua більший за виставку в магазинах. JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.