Туристичні килимки для активного відпочинку та занять спортом

Літо – час багатоденних вихідних, відпочинку та дозвілля на свіжому повітрі. Саме влітку більшість полюбляє хоча б ненадовго забути про роботу та офіс і відпочити. Туристичні килимки ідеально підходять для тривалих велоподорожей або піших турпоходів. Каримат згладжує нерівності поверхні та захищає від холоду. Килимки мають малу вагу та займають небагато місця. Ми пропонуємо як традиційну ультралегку модель, так й більш комфортний самонадувний туристичний килимок. Також килимки можна використовувати для вправ з фітнесу та йоги. Якщо ви плануєте активний відпочинок улітку або полюбляєте працювати у вітальні прямо на підлозі, підберіть собі новий килимок у найближчому магазині JYSK. 

Туристичні килимки в поході 

Пам’ятайте, як би спекотно не було вдень, вночі у лісі чи горах завжди прохолодно. Тож штани, кілька пар шкарпеток, светра чи теплу кофту беріть і не вагайтеся! Інакше, будьте готові мерзнути. Навіть у теплому спальнику. До речі, усі наші спальні мішки ми тримаємо тут. А під спальник не забудьте покласти туристичний килимок – він доволі компактний і до рюкзака просто чіпляється. Якщо ж ви боїтеся холодної землі, тоді вам за надувними (у нас – самонадувними) матрацами для походів.

Додайте додаткового комфорту під час відпочинку в кемпінгу

Якщо ви плануєте провести більше кількох ночей на природі, то комфорт має бути на першому місці у вашому списку бажань. Самонадувний килимок для кемпінгу кращий вибір для тривалих подорожей, оскільки він пропонує набагато вищий рівень комфорту та ефективно ізолює вас від холодної землі. Вам не потрібна окрема помпа, просто відкрийте клапан і дозвольте кишеням килимка наповнитися повітрям. Ви також можете використовувати універсальний килимок, який буде подвійним килимком для йоги або тренувань, коли ви не подорожуєте. Він забезпечить невеликий захист від нерівних або кам'янистих поверхонь і дасть спині трохи відпочити. Коли ви будете готові спакувати речі, щільно скрутіть килимок, щоб помістити назад у чохол.

Гімнастичний надувний мат: комфорт для вправ на свіжому повітрі

Чи знали ви, що в асортименті JYSK є чудовий гімнастичний надувний мат SIVFLY, розміром 100х450х15 см? Виготовлений з ПВХ із двошаровим покриттям, що тримає форму, та внутрішньою конструкцією з 16 000 стабілізаційних ниток. Клапан автоматичного закриття забезпечує безпечне використання. Ідеально підходить для тренувань на відкритому майданчику, чи просторому спортзалі.

Дізнайтеся більше про тренування на відкритому повітрі для дітей та дорослих у нашому блозі.

Де купити недорогий туристичний килимок?

В мережі магазинів завжди активна виставка товарів. Якщо товару немає у наявності, його можна замовити в магазині або легко оформити замовлення в інтернет-магазині з дому. Ми маємо розширений онлайн асортимент, ви маєте змогу замовити товари з інших країн, де представлена компанія JYSK.