Ковдра підліткова

Подаруйте дитині міцний сон з підлітковою ковдрою

Комфортний нічний сон так само важливий для малюків, як і для дорослих – можливо, навіть більше. Саме тому варто інвестувати в якісну постільну білизну з раннього віку. JYSK пропонує дбайливо підібраний асортимент товарів для сну, щоб ви могли вибрати якісні ковдри, подушки й постільні комплекти, які підійдуть вашій дитині. Особливу увагу варто звернути на ковдри для підлітків, адже хлопці та дівчата у підлітковому віці швидко ростуть і вже по-особливому починають турбуватися про комфорт у своїй спальні. В нашому асортименті ви знайдете постільну білизну з різноманітними принтами, які будуть до вподоби підліткам, також подушки та ковдри з натуральним наповнювачем з пуху і пера й антиалергічним наповнювачем з синтетичного волокна – обидва типи мають свої переваги. Ознайомитеся з деталями в нашому блозі про вибір ковдр або запитати у вашому місцевому магазині JYSK.

1 товар
  1 товар

  Ковдра ПІДЛ

  plus
  TRONFJELLETКовдра TRONFJELLET 100x135см 115г
  1000 грн./шт
  1599 грн. /шт

  Вибір розміру ковдри для підлітків 

  Визначити ідеальний розмір ковдри для підлітка - важливий крок для забезпечення комфортного сну та затишку. Діти підліткового віку особливо потребують уваги до деталей, і розмір ковдри грає ключову роль у їхньому якісному відпочинку. Згідно з експертами, ковдра повинна бути на 20-30 см довша за зріст підлітка. Це забезпечить оптимальне покриття тіла та захист від холоду. Обравши правильний розмір, ви створите для свого підлітка ідеальні умови для здорового та комфортного сну. В JYSK ви знайдете різноманітні ковдри для підлітків, щоб задовольнити їхні індивідуальні потреби. Оберіть ідеальний розмір та забезпечте свою дитину спокійним та здоровим сном кожної ночі.

  Яку підліткову ковдру купити в JYSK?

  В JYSK, ви знайдете якісну підліткову ковдру шириною 100 см та довжиною 135 см - вироблену спеціально для задоволення потреб підлітка, що росте. Наповнення ковдри складається зі 100% поліестеру та силіконізованого волокна, що робить її гнучкою і приємною на дотик. У складі ковдри 100% бавовна, кембрік, що забезпечують високу якість та максимальний комфорт. Тканина кембрік вирізняється щільним, легким і гнучким тканням, а її стійкість до зносу робить ковдру довговічною. Ковдра представлена у світлому білому кольорі та має приємний візерунок бежевий візерунок. Зробіть вибір на користь затишку та якості для найкращого сну підлітка.