Ковдри для дітей та підлітків

Головною відмінністю ковдри для дітей та підлітків від звичайної є її розмір. Вибирайте між натуральною ковдрою та гіпоалергенною, з унікальним наповненням зі штучного пуху.Така ковдра підійде для дівчинки та хлопчика, адже всі ковдри з асортименту JYSK дуже добре проводять повітря, вони легкі та теплі. Рекомендуємо підібрати не тільки подушку та ковдру, а й покривало або плед, щоб оформити ліжечко максимально затишно. Ми пропонуємо широкий асортимент ковдр з подовженою гарантією якості.

1 товар
  1 товар

  Вплив сучасних гаджетів на дитячий сон – міф чи реальність?

  Чи читаєте ви казки на ніч вашій дитині? У сучасному ритмі життя інколи зовсім не вистачає часу на такі ритуали, як читання перед сном. Та й смартфон для дитини зараз може бути цікавішим, ніж казка, яку вона чує не перший раз. Нумо спробуймо розібратися, чому не можна залишати сучасні девайси у дитини на ніч.

  По-перше, маленький вогник «очікування» на планшетах та смартфонах впливає на сонливість дитини. Це може призвести до порушення біоритмів. Коли темнішає, організм починає виробляти гормон мелатонін, який дає сигнал організму приготуватися до нічного відпочинку. Дитині важче заснути, якщо у кімнаті блимає потужний вогник увімкненого смартфона. Виробка цього важливого гормону може знизитися до 55 відсотків, якщо щось буде постійно відвертати дитину від сну.

  По-друге, діти шкільного віку вже мають доступ до інтернету, і очікування нових повідомлень чи оновлення додатків не дадуть спокійно заснути. Якщо не прибирати смартфон від ліжка, у дитини під час вечірніх ігор перезбуджується нервова система, як наслідок дитина може погано спати, а наступного дня буде млява та не зосереджена. При постійному користуванні смартфонами перед засинанням, тривалість сну поступово скорочується і знижується його ефективність.

  Дитячі та підліткові товари для сну, стильне ліжечко та зручний матрац створять оптимальну зону для комфортного нічного відпочинку дитини.

  Більше корисної інформації ви знайдете у нашому блозі.