Міцний сон – запорука здоров’я!

Міцний сон – запорука здоров’я!

Почнемо з наукових істин про те, що під час сну мозок не перестає працювати.
Зміцнює тіло та дух, допомагає зосереджуватися на деталях, навчання проходить легше, пам'ять поліпшується! Це все звучить трошки як реклама чудодійної пігулки, але ні, це все про повноцінний сон! Добре виспались – швидко прийняли важливе рішення! Без ризиків зменшення продуктивності, погіршення пам’яті чи поганого настрою.

Як сон впливає на пам'ять?

Існує декілька фаз сну, якщо простіше, можна назвати це фаза довгого та короткого сну. Вони по різному впливають на нас. Під час фази короткого сну ми бачимо сни, організм «перетравлює» всю інформацію, немов би розкладає по поличках всю інформацію, все що вам треба було запам’ятати по своїх місцях. Тут свідомість і підсвідомість чаклують. :)
А довга фаза сну працює з фізичними показниками організму. Під час глибокого сну пульс, кров’яний тиск та температура тіла трошки знижуються. Таким чином, організм заряджає батарейки! Тож не треба нехтувати сном, смартфон поставити на зарядку кожного вечора – це класичний ритуал сьогодення, ось і про себе забувати не треба. Така підзарядка підживлює нас зі всіх сторін – і фізично, і ментально.
Гарний сон позитивно впливає на пам'ять

Сон надихає на креатив

Так, якщо кожного дня висиплятися, можна самому здивуватися, як нові шикарні шалені ідеї приходять у голову! Мозок, як пазл, складає всі ваші щоденні «зарисовки», і одного дня з’являється уві сні таблиця Менделєєва.:) Тож, ваші відкриття та натхненні ідеї попереду, треба тільки висиплятися! Не забудьте облаштувати для себе гарну спальню, з комфортним спальним місцем.
Затишна спальня

Ранок вечора мудріше

Всі знають, що з невирішеною проблемою треба «переспати», і зранку на свіжу голову приймати важливі рішення. Зі сторони відпочинку та «перетравлення» інформації порада реально дієва. Коли людина трошки відійшла від шокового стану, подумала ввечері, поспала, а зранку ще й поснідала – специфічні питання вирішуються швидше.

Мало спиш – мало вчиш

Скільки кому сну достатньо залежить від кожного індивідуально, були в історії випадки, коли люди спали по 5 годин на добу, чи 5 підходів по 20 хвилин, і були повними сил. В більшості випадків сучасного життя, спимо ми в ночі, тож і акумулювання енергії проходить за 7-9 годин сну. Не забувайте, що постійне недосипання може привести до фатальних наслідків у водіїв, по законодавству водії суспільного транспорту мають висиплятися та не можуть працювати одну зміну більше ніж 10 годин поспіль. Всі, хто навчаються мають виспатися, щоб мозок продуктивно працював!

Міцний сон покращує процес навчання!

Коли круговерть закручує та недосип стає нормою, треба шукати якийсь додатковий час, намагатись правильно харчуватися та більше дихати свіжим повітрям. В іншому випадку буде як у старому анекдоті, де зранку дома висипається тільки цукор. :)
Може, досипати ті півгодинки в обідній час, чи у метро на шляху на роботу. Подрімати трошки більше на вихідних, на пляжі не просто засмагати, а ще й подрімати півгодинки.
Адже, наш організм сам вкладає нас спати, нам це потрібно!
Всім міцного сну та солодких снів!

Дізнатись більше

Як ефективно сушити одяг у приміщенні: 7 ключових порад

Як ефективно сушити одяг у приміщенні: 7 ключових порад

Чому сон важливий?

Чому сон важливий?

Як вибрати матрац, якщо болить спина?

Як вибрати матрац, якщо болить спина?

7 порад: як позбутися алергенів у спальні

7 порад: як позбутися алергенів у спальні