STAVERNКомплект меблів для відпочинку STAVERN 5м натуральний
5-місний комплект меблів для відпочинку. Стіл: алюміній, штучне дерево та петан. Регульована висота. 86х136 см, вис. 44/68 см. 3-місна софа та крісла: алюміній та петан. З чудовими подушками у міцних структурованих чохлах.
| комплект меблів для відпочинку | 3-місна софа, 2 крісла, 1 стіл |
|---|---|
| Софа | |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 201 см, Висота: 76 см, Глибина: 75 см, висота сидіння: 35 |
| Матеріал | Kаркас: Алюміній – це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою. Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов. Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов. Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов. |
| Категорія | 3-місна софа |
| Стілець | |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 83, Висота: 76 см, Глибина: 75 см, висота сидіння: 35 |
| Матеріал | Kаркас: Алюміній – це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою. Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов. Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов. Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов. |
| Висота підлокітника крісла | 64 см |
| Стіл | |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 86, Довжина: 136 см, Висота: 44/68 см |
| Матеріал | Kаркас: Алюміній – це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою. Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов. Артвуд - це синтетичний матеріал, що не потребує догляду, структура якого подібна до натуральної деревини. Виготовлений з пластику, такого як полістирол, він є міцним і водонепроникним матеріалом. Артвуд має захист від ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує стійкий до вигорання колір поверхні. |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 39/63 см |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 77/75/94 см, довжина: 181/133/144 см, висота: 37/56/16 см |
| вага | 30/27,6/22,5 кг |
| Колір | Натура |
| Кількість місць | 5 |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
| Обробка | Порошкове покриття |
| Не потребує обслуговування | так |
| Подушка | |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 25 кг/м³, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30°C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Прання: Прати потрібно завжди з подібними кольорами, перевірте, чи закрили усі блискавки перед пранням, Чохол можна прати |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30°C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Прання: Прати потрібно завжди з подібними кольорами, перевірте, чи закрили усі блискавки перед пранням, Чохол можна прати |
| Максимальне навантаження | 550 кг |
| Протестовано для ваги | 550 кг |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Комплект мяких садових меблів
Як і очікував, все на рівні 5*) Доставлено в розібраному стані, але збирати одне задоволення,- все підігнано, відповідає необхідному... Єдиний недолік, - ключ з тріскачкою: швидко вийшов з ладу, не розрахований на навантаження для такого збирання, але добре, що укомплектовано також восьмигранником, який справляється) Рекомендую всім, хо бажає собі абгрейд куточку для відпочинку на відкритому повітрі)))
Ім'я: Валерій
Stavern hagemøbler
Flotte hagemøbler som vi har hatt glede av i mange år. Møblene står innendørs om vinteren
Ім'я: Brita
Kruszą się
Niestety meble bardzo ładne wygodne i naprawdę super ale . Po kilku latach ok 3 zaczęły się kruszyć i powiem żal patrzeć jak niszczeją i powoli zamiast cieszyć oko stają bez użyteczne za tę cenę powinny dłużej wytrzymać
Ім'я: Rafał s
Dålig kvalite
Jysks konstrotting håller bara 2 somrar. Trots vinterförvaring i torrt förråd. Trist!
Ім'я: Marie
Uv
Megeszi az UV!!! Ha 2-3 évre keresel ülőgarnitúrát, vegyél a jyskbe…. Polyrattant
Ім'я: József
Super goed
We zijn zeer tevreden top kwaliteit
Ім'я: Hk
Stavern lounge
Ett kanonköp bra pris mkt bra vara. Vi är supernöjda!
Ім'я: Jan Larsson
Super produkt!
Bardzo ładny zestaw, ale przede wszystkim wygodny i solidnie wykonany. Polecam!
Ім'я: Arleta
de evitat
Am cumpărat setul acum aproximativ 3 ani. Anul acesta, partea din stânga a canapelei s-a deteriorat complet – ratanul a plesnit pur și simplu, deși zona că nu a fost folosită. Mobilierul l-am ținut protejat, nu în bătaia directă a ploii sau a soarelui, iar zona afectată nu a fost utilizată. Nu inteleg cum a fost posibil. Cu toate astea, materialul s-a rupt, ceea ce spune multe despre calitatea produsului. Mi-ar fi plăcut să pot înlocui doar partea afectată. Un set de exterior ar trebui să reziste mai mult dacă este bine întreținut – nu recomand absolut deloc.
Ім'я: Dan
Veldig bra
En helt fantastisk møbel til god pris (når du kjøper det til 50% nedsatt pris). Det eneste som er veldig irriterende er at putekassen som kan kjøpes i samme serie ikke er vanntett. Hva er då en putekasse til for hvis den ikke er vanntett?
Ім'я: Martin
JUTLANDIA - Скандинавський стиль життя
Зробіть свої літні дні ще комфортнішими за допомогою якісних садових меблів JUTLANDIA®, які поєднують у собі сучасний дизайн, функціональність та розумну ціну.
Ви бажаєте облаштувати найбільш сонячний куточок саду, перенести затишну атмосферу з вітальні на терасу, або розбити міський сад на балконі — JUTLANDIA завжди знайде для вас ідеальне рішення. В асортименті присутні як класичні варіанти дизайну, так і сезонні лідери продаж, але кожен із них має скандинавські мотиви.
Більшість садових меблів JUTLANDIA не потребує обслуговування, а дерев’яні садові меблі мають сертифікат FSC®. Це означає, що деревина походить з надійних та відповідальних лісових господарств, що забезпечують належний захист оточуючого середовища.
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


