Товари для освітлення кожної кімнати у вашому домі

У JYSK ми подвоїли кількість товарів для освітлення в нашому асортименті для того, щоб кожен знайшов себе світильник до вподоби. Незалежно від того, чи вам потрібна світлодіодна лампа, торшер, світильник, люстра або настільну лампу, ви можете знайти їх в JYSK. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку та спокою, підкреслити деталі та зробити відпочинок більш комфортним. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення, скомбінуйте декілька варіантів: є люстри, бра, торшери, гірлянди, світлодіодні лампи. Плафони для ламп створюють м'яке розсіяне світло, але якщо вам потрібна мобільність, зверніть увагу на декор з підсвіткою. Більшість елементів декору з підсвіткою працюють від батарейок. Світильник, гірлянда або лампа-проектор можуть використовуватися як лампа-нічник. Для додаткового освітлення виберіть світлодіодну стрічку з перемикачем. Дізнайтеся у нашому блозі, як скомбінувати освітлення.

Декоративні елементи освітлення для оселі

Потрібні ідеї для створення хюґе? Різноманітні сучасні аксесуари для додаткового освітлення кімнати створюють ввечері неперевершену атмосферу! Завдяки різним джерелам світла ви зможете створити об'ємний простір та затишну атмосферу в будь-якій кімнаті! Свічки з точковим освітленням, святкові свічники, різні гірлянди, ліхтарики на батарейках, декор з підсвіткою, світлодіодні стрічки, дизайнерські бра, невеликі нічники – всі ці товари допомагають підкреслити дизайн інтер'єру. Нічник – це лампа зі стишеним світлом, яку можна поставити у будь-яку кімнату. На відміну від звичайного світильника, вони зазвичай безпровідні та у них не таке яскраве світло. Часто нічний світильний або гірлянду використовують у дитячих кімнатах, щоб нічні прокидання не лякали діточок. Ці недорогі елементи декорування квартири, будинку або балкона ви можете знайти в найближчому магазині мережі JYSK.

Яке освітлення вибрати?

Люстри та світильники – це вже не просто лампи. Існує так багато різних видів декору для освітлення, що дозволяє персоналізувати кімнату і зробити світильники нативною і привабливою частиною дизайну вашого інтер'єру. Але який тип світильника вибрати?

  • Підвісні люстри є очевидним вибором для основного освітлення в будь-якій кімнаті, включаючи обідній стіл, де вам потрібне яскраве і рівномірне освітлення. Вони також створюють стильний акцент в приміщенні.
  • Підлогові торшери ідеально підходять для створення затишку в куточках з кріслами та книжковими полицями. Вони можуть слугувати як додаткове джерело освітлення і стильний декоративний елемент.
  • Гірлянди додають нотку атмосфери та затишку до приміщення. Вони можуть бути оформлені кульками або іншими декоративними елементами, які створюють гарні візерунки та ефекти світла на стінах і стелі.
  • Акумуляторні LED-лампи та світлодіодна стрічка є гнучкими та портативними. Ви можете легко перемістити їх у будь-яку кімнату, щоб забезпечити легке освітлення в різних куточках або навіть на вулиці.

У магазинах JYSK також є широкий вибір різних типів освітлення, світильників, таких як настільні лампи, лампи-нічники та світлодіодні стрічки, які можна використовувати для підсвічування полиць або меблів у вітальні чи кухні.

Якщо вам потрібна батарейка, щоб ваша лампа на акумуляторі працювала справно, або світлодіодна лампа для нового предмету освітлення лампи, ви можете придбати їх онлайн або в магазинах мережі. Всі лампочки LED, з різним цоколем, в асортименті є так звана, ретро – лампа Едісона.

Три джерела світла для кімнати

Спочатку треба оцінити розміри кімнати, візуально розділити на зони та визначити, де вам потрібне додаткове освітлення. Загалом, у спальній кімнаті необхідні три джерела освітлення:

  1. Загальне освітлення
  2. Спрямоване освітлення у теплих тонах
  3. М’яке розсіяне світло
Більше ви можете дізнатися з нашого блогу про правильне освітлення спальної кімнати.

Освітлення для дому у скандинавському стилі 

Мережа JYSK пропонує широкий вибір освітлення для вашого дому: настінні лами та лампу на акумуляторі, люстри та торшери, гірлянди й нічники, які ви можете придбати в магазинах мережі в Україні. Знайдіть зручну для вас локацію та завітайте за покупками або замовте товари онлайн на нашому сайті. Наші консультанти готові допомогти вам обрати ідеальний варіант, який відповідає вашим потребам і вподобанням.