Наматрацники для ліжок усіх розмірів

Наматрацник, також відомий як протектор для матраца, значно тонший за топ-матрац і слугує насамперед для гігієнічних цілей. Перевагою наматрацника є те, що його дуже легко чистити. Наматрацник також подовжує термін служби вашого основного матраца, а також ліжка, поглинаючи вологу і бруд до того, як вони потраплять на їх поверхні. Якщо ви шукаєте наматрацник для гостьової кімнати, дитячої кімнати або власної спальні, у нас знайдеться те, що задовольнить ваші потреби. Наші наматрацники розроблені з урахуванням як комфорту, так і довговічності, тому ви можете розраховувати на найкращу якість за найкращу ціну. В JYSK ми завжди готові проконсультувати вас щодо вашої покупки, щоб ви могли вибрати модель, яка відповідає вашим потребам, позі для сну та бюджету.

Тонкий наматрацник для захисту матраца

Коли ви вибираєте новий матрац, рекомендуємо одразу купити й наматрацник. Якщо ви хочете забезпечити оптимальний комфорт і водночас полегшити чистку матраца, наматрацник для захисту стане оптимальним рішенням. Бавовняні наматрацники з еластичними стрічками на кутах легко кріпляться до основного матраца й добре захищають його поверхню від поту й пилу. Захист матраца від безпосереднього потрапляння на нього вологи подовжує термін його служби. Такий гіпоалергенний стьобаний наматрацник можна легко прати. Це особливо корисно, якщо ви страждаєте від алергії на пилових кліщів, оскільки матрац слід регулярно прати, щоб підтримувати здорове і чисте середовище для сну. Наші наматрацники можна прати в пральній машині при температурі до 90°C, тоді як не всі топ-матраци придатні до прання.

Який наматрацник підійде саме вам?

Можливо, ви вирішили, що наматрацник – це хороша інвестиція, але тепер ви не впевнені, який саме вибрати. Незалежно від вашого бюджету та вподобань щодо сну, у нас є наматрацник, який підійде саме вам. Дізнайтеся про якість, переваги наших наматрацників та поради щодо вибору у нашому детальному посібнику.

Розміри наматрацників для будь-якого ліжка

Однією з найбільших переваг вибору наматрацників від JYSK є різномаїття розмірів для різних ліжок. Широкий асортимент розмірів означає, що ви можете легко знайти найкращий варіант для вашого спального місця. Знайдіть наматрацник для односпального, полуторного або двоспального ліжка. У нашому асортименті представлені такі розміри:

  • 80x200 см
  • 90x200 см
  • 120x200 см
  • 140x200 см
  • 160x200 см
  • 180x200 см