Захист підлоги та догляд за меблями

Маленькі дрібнички для меблів, наприклад, спеціальні підкладки на ніжки меблів для захисту підлоги, завжди потрібні, але не завжди є напохваті. Адже підлога щодня страждає від тертя, бруду та взуття і потребує захисту та догляду. Завжди стане у пригоді зручний набір захисних накладок для ніжок меблів. Такі накладки можна використовувати не тільки для меблів, а навіть для підставки, таці чи декору, які можуть залишити подряпини на поверхнях. Спеціальна підставка збереже вашу підлогу під час постійного користування меблями, або ж у разі їх пересування на нове місце – ваша вітальня та офіс будуть вдячні. Вибирайте підставку в JYSK! Разом з такою підставкою можна недорого купити килимок чи бавовняну доріжку для того, щоб додатково захистити підлогове покриття. Всі корисні поради про запобігання подряпинам та чорним слідам від підошви на підлозі дізнавайтеся у нашому блозі.

Якісний догляд за меблями та практичні аксесуари

Бережіть свої улюблені меблі! Із засобами для догляду від JYSK ви зможете не тільки зробити свої меблі гарнішими, а й продовжити термін їх життя. Для догляду за дерев'яними поверхнями обідніх столів, стільців або комодів використовуйте спеціальні олії. Якщо ваші меблі потребують шліфування, придбайте шліфувальні губки. А щоб поверхня вашої підлоги залишалася, немов нова, ви знайдете накладки на стільці, крісла тощо, які допоможуть запобігти появі подряпин на паркеті.

Захист підлоги від подряпин

Догляд за підлогою, як важливої частини інтер'єру, потребує особливої уваги. Щоб підлога прослужила вам довго, важливо вжити заходів для запобігання подряпинам.

Ось кілька порад:

  • Використовуйте спеціальні накладки для ніжок меблів.
  • Обирайте взуття для оселі, яке не пошкоджує підлогу.
  • Постеліть килимок біля вхідних дверей, щоб запобігти потраплянню бруду та дрібного каміння на підлогу.
  • Регулярно мийте підлогу спеціальними мийними засобами.
  • Якщо у вас є домашні тварини, важливо вжити заходів для захисту підлоги від їхніх кігтів.