HORNSLETКомплект меблів для відпочинку HORNSLET 4м бежевий
Рекомендовані товари
4-місний комплект меблів для відпочинку. Стіл: сталь та штучне дерево. 47х85 см, вис. 39 см. 2-місна софа та крісла: сталь та текстилен.
| комплект меблів для відпочинку | 2-місна софа, 2 крісла, 1 стіл |
|---|---|
| Софа | |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 116 см, Висота: 77 см, Глибина: 71 см, висота сидіння: 38 |
| Матеріал | Kаркас: Сталь, Спинка: Текстилен - це зносостійка тканина із покритої пластиком пряжі з поліестеру. З неї створюють кольорові вироби, які не потребують особливого догляду, швидко сохнуть та легко миються. Текстилен - це зносостійка тканина із покритої пластиком пряжі з поліестеру. З неї створюють кольорові вироби, які не потребують особливого догляду, швидко сохнуть та легко миються. |
| Категорія | 2-місна софа |
| Стілець | |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 62, Висота: 77 см, Глибина: 71 см, висота сидіння: 38 |
| Матеріал | Kаркас: Сталь, Спинка: Текстилен - це зносостійка тканина із покритої пластиком пряжі з поліестеру. З неї створюють кольорові вироби, які не потребують особливого догляду, швидко сохнуть та легко миються. Текстилен - це зносостійка тканина із покритої пластиком пряжі з поліестеру. З неї створюють кольорові вироби, які не потребують особливого догляду, швидко сохнуть та легко миються. |
| Висота підлокітника крісла | 62 см |
| Стіл | |
| Розмір у зібраному стані | Ширина: 47, Довжина: 85 см, Висота: 39 см |
| Матеріал | Kаркас: Сталь, Столешня: Артвуд - це синтетичний матеріал, що не потребує догляду, структура якого подібна до натуральної деревини. Виготовлений з пластику, такого як полістирол, він є міцним і водонепроникним матеріалом. Артвуд має захист від ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує стійкий до вигорання колір поверхні. |
| Висота стола - від підлоги до нижнього краю рами | 38 см |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 65 см, довжина: 135 см, висота: 16.5 см |
| вага | 28 кг |
| Колір | Бежевий |
| Кількість місць | 4 |
| Обробка | Порошкове покриття |
| Максимальне навантаження | 440 кг |
| Протестовано для ваги | 440 кг |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Montage
De doos was beschadigd bij aflevering. Tijdens de montage moet je 4 steunstukken onder het net monteren. Met de beste wil van de wereld is dit onmogelijk.
Ім'я: Sil
Super
Komplet ekstra. Wygląd i wygoda wporzo. Instrukcja składania jest dokładna i precyzyjna. Elementy ponumerowane i śrubki też. Nie rozumiem jakie mogą być problemy montażowe. Wszystko pasuje
Ім'я: Marek
Utrolig vanskelig å sette sammen
Dårlig bruksanvisning. Og noen deler vil ikke bøye seg nok uansett hvor mye makt du bruker slik at vi får inn alle skruene som skal inn. Den er brukbar uten, men skulle jo gjerne ha fått satt sammen alle delene helt etter boka.
Ім'я: Lise
Conjunto moderno, chulo y barato
Es un conjunto de exterior muy chulo, muy contemporáneo y a la vez creo que atemporal, así que es genial. El color beige es precioso y combina con todo. Los asientos son muy cómodos y se limpian muy bien. Estoy muy contenta con ellos y espero que duren un montón.
Ім'я: CRISTINA
Бижу!
Много красив сет! Взех го за подарък.
Ім'я: Веселина Петрова
TOTALMENTE RECOMENDABLE
TOTALMENTE RECOMENDABLE
Ім'я: LAIA
Zahradní nábytek
Poměr, cena, výkon - jsem moc spokojená! Nábytek vypadá moc pěkně, vyplň je na sezení pohodlná a ve dvou lidech jsme zvládli sestavit.
Ім'я: Veronika
Meget for pengene
Jeg er så glad for de her møbler. Var bange for at det var sådan noget billigt noget, der ville falde fra hinanden, når man kiggede på dem. Men de fungerer upåklageligt og er også ganske pæne.
Ім'я: Christina
Perfekt och prisvärt!
Perfekta trädgårdsmöbler för en billig peng, ser mycket lyxigare och dyrare ut än vad de är!
Ім'я: Elina
Bellissimo
Salotto molto bello, sembra molto robusto. Belli i materiali, istruzioni di montaggio chiare.
Ім'я: Tiziana Degregori
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


