Безготівковий розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком (виставлення рахунку-фактури юридичним особам) можлива тільки в роздрібній мережі магазинів компанії JYSK (компанія є платником ПДВ). При купівлі товарів в інтернет-магазині можливість оплати за безготівковим розрахунком відсутня.

Для оплати товару за безготівковим розрахунком вам потрібно надіслати на нашу електронну пошту onlineshopua@JYSK.com такі дані:

1. Скан-копії ваших реєстраційних документів:

     - виписка з Єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців (свідоцтво про реєстрацію юридичної особи);
     - витяг з реєстру платників ПДВ або свідоцтво платника єдиного податку.

2. Артикул та кількість товару, який вас цікавить.

3. Роздрібний магазин, з якого буде здійснюватися самовивіз або адреса доставки (місто, вулиця, номер будинку та поверху).

4. Ім'я та номер телефону для контакту з вами.

Після отримання запиту, рахунок-фактуру буде надіслано на вашу електронну адресу протягом робочого дня. З режимом роботи магазинів JYSK ви можете ознайомитись за посиланням https://jysk.ua/stores-locator

Вартість доставки не враховується в рахунок-фактуру та сплачується під час отримання товару готівкою. Вартість доставки залежить від міста, де буде оформлюватися замовлення. Послуга підйому на поверх оплачується додатково.

Увага! Замовлення за безготівковим розрахунком може бути сформовано на суму від 1000 грн.

Обов’язковою умовою співпраці з компанією JYSK є двостороннє підписання договору. Договір про співпрацю буде надісланий у відповідь на ваш запит. Підписати договір необхідно у керуючого магазином JYSK.

Звертаємо вашу увагу, що політика необмеженого повернення товару від компанії ТОВ "ЮСК Україна" та послуга "Гарантія ціни" не розповсюджуються на замовлення по безготівковому розрахунку. Також, дані умови не застосовуються до гуртових замовлень та купівлі з метою перепродажу.