Безготівковий розрахунок

Якщо ви бажаєте оформити безготівкове замовлення B2B, напишіть нам на пошту! Ми можемо створити для вас замовлення (виставлення рахунку-фактури юридичним та фізичним особам) на товари які продаються онлайн (меблі для оселі та лаунж сети) та на товари, які продаються лише в магазинах. Послуга доставки безготівкових замовлень надається нашим партнером по всій Україні. Після підтвердження наявності товару на залишках в магазині JYSK з вами зв’яжеться працівник магазину для оформлення доставки.

Для оплати товару за безготівковим розрахунком вам потрібно надіслати на нашу електронну пошту onlineshopua@JYSK.com такі дані:

1. Скан-копії ваших реєстраційних документів:

     - виписка з Єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців (свідоцтво про реєстрацію юридичної особи);
     - витяг з реєстру платників ПДВ або свідоцтво платника єдиного податку.

2. Артикул та кількість товару, який вас цікавить.

3. Адреса доставки (місто, вулиця, номер будинку та поверху). Самовивіз можливо здійснити лише з магазину JYSK в м. Бровари, вул. Київська 316.

4. Ім'я та номер телефону для контакту з вами.

Після отримання запиту, рахунок-фактуру буде надіслано на вашу електронну адресу протягом робочого дня. З режимом роботи магазинів JYSK ви можете ознайомитись за посиланням https://jysk.ua/stores-locator.

На період карантину з інформацією щодо роботи магазинів та термінів доставки ви можете ознайомитись за посиланням https://jysk.ua/coronavirus.

Акція! Безкоштовна доставка гуртових безготівкових замовлень від 5000 грн по Україні. Послуга підйому на поверх та збирання товарів не включена.Термін доставки такого замовлення складає 10-12 робочих днів з моменту його створення. Послуга підйому на поверх оплачується додатково.

Увага! Замовлення за безготівковим розрахунком може бути сформовано на суму від 5000 грн.

Обов’язковою умовою співпраці з компанією JYSK є двостороннє підписання договору. Договір про співпрацю буде надісланий у відповідь на ваш запит. Підписати договір необхідно у керуючого магазином JYSK.

Звертаємо вашу увагу, що політика необмеженого повернення товару від компанії ТОВ "ЮСК Україна" та послуга "Гарантія ціни" не розповсюджуються на замовлення по безготівковому розрахунку. Також, дані умови не застосовуються до гуртових замовлень та купівлі з метою перепродажу.