Стильні меблі для дитячої кімнати

А ви вже знаєте про спеціальні захисні бар'єри для дітей, які можна ставити на двері та сходи? Дуже зручний варіант для батьків, у яких дитина вже починає ходити, без проблем можна вправлятись однією рукою. Дитяче безкаркасне крісло — це ідеальний варіант для комфортного відпочинку. На ваш вибір моделі темних кольорів з гладкого матеріалу та з м’якої тканини з коротким ворсом. Такі крісла легко переносити з місця на місце для забавки, або ж влітку можна відпочивати у такому кріслі на власному балконі. Без гострих кутів, твердих ділянок та дрібних елементів — вони безпечні та довговічні, а їх очищення не займе багато часу!

  Для дому - Дитячі меблі

  Намет ігровий SMINGE 120х148 см зірки
  1000 грн./шт
  1299 грн. /шт
  Знижка 23%
  plus
  Захисний бар'єр для дітей SALENE білий
  2500 грн./шт
  plus
  Тільки через Інтернет
  Крісло-мішок KOLIND 60x60x90см чорний
  1250 грн./шт
  basic
  Тільки через Інтернет
  Крісло-мішок SNEKKERSTEN 60х90х60см
  1250 грн./шт
  1699 грн. /шт
  Знижка 26%
  plus
  Крісло-мішок BAKHOLM 70х100х80см чорний
  2350 грн./шт
  2999 грн. /шт
  Знижка 22%
  basic
  Тільки через Інтернет
  Крісло-ліжко VEGGER сірий
  5000 грн./шт
  5999 грн. /шт
  Знижка 17%
  plus
  Тільки через Інтернет

  Корисні товари для дівчат та хлопчиків

  Збираєтеся з дитиною на відпочинок? В асортименті  JYSK є складане дитяче ліжко для подорожей з матрацом та практичною сумкою для зберігання. Якщо ви шукаєте ідеї облаштування кімнат для дівчинки або хлопчика, зверніть увагу на розкладне ліжко та комплект дитячої постільної білизни постільної білизни у відповідних розділах онлайн - магазину.

  Також в асортименті є цікавий м’який табурет у формі слона. Вироблений з м'якого плюшу на міцному каркасі з масиву сосни, цей табурет надовго стане дитячим улюбленцем та головним героєм сімейних фото!

  Для того, щоб скласти ляльки та дитячі іграшки, рекомендуємо переглянути великі пластикові контейнери або високі кошики.

  Як навести лад у дитячій кімнат - ми зібрали найкращі поради у блозі. А у статті «INSTA EMOTIONS: неформатний веселий декор» ви знайдете ще більше харизматичних варіантів для дітей різного віку.