Стильні меблі для дитячої кімнати

А ви вже знаєте про спеціальні захисні бар'єри для дітей, які можна ставити на двері та сходи? Дуже зручний варіант для батьків, у яких дитина вже починає ходити, без проблем можна вправлятись однією рукою. Дитяче безкаркасне крісло — це ідеальний варіант для комфортного відпочинку. На ваш вибір моделі темних кольорів з гладкого матеріалу та з м’якої тканини з коротким ворсом. Такі крісла легко переносити з місця на місце для забавки, або ж влітку можна відпочивати у такому кріслі на власному балконі. Без гострих кутів, твердих ділянок та дрібних елементів — вони безпечні та довговічні, а їх очищення не займе багато часу!

Корисні товари для дівчат та хлопчиків

Збираєтеся з дитиною на відпочинок? В асортименті  JYSK є складане дитяче ліжко для подорожей з матрацом та практичною сумкою для зберігання. Якщо ви шукаєте ідеї облаштування кімнат для дівчинки або хлопчика, зверніть увагу на розкладне ліжко та комплект дитячої постільної білизни постільної білизни у відповідних розділах онлайн - магазину.

Також в асортименті є цікавий м’який табурет у формі слона. Вироблений з м'якого плюшу на міцному каркасі з масиву сосни, цей табурет надовго стане дитячим улюбленцем та головним героєм сімейних фото!

Для того, щоб скласти ляльки та дитячі іграшки, рекомендуємо переглянути великі пластикові контейнери або високі кошики.

Як навести лад у дитячій кімнат - ми зібрали найкращі поради у блозі. А у статті «INSTA EMOTIONS: неформатний веселий декор» ви знайдете ще більше харизматичних варіантів для дітей різного віку.