Склянки, тарілки, чашки, столові прибори

Стіл слід сервірувати тарілками та склянками для кожного гостя. І, звичайно ж, столовими приборами. В JYSK ви знайдете вишукана столове приладдя під золото з виделками, ложками й ножами, яке можна використовувати як для повсякдення, так і для урочистих подій, а також обідні, столові й глибокі тарілки, які можна використовувати постійно. Ви самі обираєте, чи хочете використовувати однакові тарілки, чи міксувати та поєднувати. Після обіду або вечері, ймовірно, настане час випити чашечку кави або чаю. Для цього можна обрати одну з численних чашок або кухлів в нашому асортименті.

Великий вибір столового посуду для обіднього столу

В асортименті ви знайдете великий вибір посуду у скандинавському стилі і можливість зібрати свій власний сервіз для подачі сніданку, вечері, чи сервірування столу для кава-брейку. Вибирайте з таких продуктів, як:

 • прозорі склянки в різних кольорах
 • кухлі, чашки та молочники для чаю, кави й молока
 • підставка для яйця до сніданку
 • тарілки та миски для подачі сніданку, обіду та вечері.

Ідеї для сервірування столу у різних стилях

 1. Сільський колорит: Використовуйте полотно з мішковини з дерев'яними підставками, декоративні композиції з польових квітів і простий білий столовий посуд для сервірування столу в сільському стилі. Додайте нотку елегантності за допомогою антикварного срібного посуду та лляних серветок, перев'язаних мотузкою.
 2. Сучасний мінімалізм: Створіть елегантну і мінімалістичну сервіровку столу з білосніжною скатертиною, посудом геометричної форми в нейтральних тонах і металевими акцентами, такими як золоті або срібні столові прилади й свічники незвичної форми. Акцентуйте сервірування за допомогою одного виразного центрального елементу, наприклад, високої вази зі штучними квітами або декоративної скульптурної композиції.
 3. Богемний шик: Використовуйте візерунки та яскраві кольори для сервірування столу в богемному стилі. Розкладіть різноколірні скатертини або підставки під посуд  у різних кольорах та фактурах, що поєднується між собою, зі складними візерунками та текстурами. Додайте природні елементи, такі як плетені підставки, дерев'яний посуд і рослини в горщиках, щоб створити розслаблену та спокійну атмосферу.
 4. Приморська елегантність: Створіть особливу розслаблену атмосферу відпочинку за вашими обіднім столом завдяки сервіруванню у морському стилі. Оберіть синьо-білу палітру з морськими акцентами, такими як смугасті серветки, тарілки у формі мушлі та обмотані мотузкою свічники. Доповніть образ композицією з гілок, морських мушель та живих квітів.
 5. Вінтажний гламур: Створіть елегантну сервіровку столу у вінтажному стилі за допомогою антикварного фарфору, кришталевого посуду та витіюватих срібних виробів. Додайте нотку гламуру за допомогою металевих акцентів, таких як тарілки в золотій оправі, вінтажні свічники та блискучі кришталеві вази з трояндами або півоніями.
 6. Садова вечірка: Створіть за столом атмосферу природи, завдяки натхненним натуральним елементам. Використовуйте квіткову скатертину або ранер в якості основи та доповніть її посудом пастельних тонів, серветками з квітковим візерунком і живими квітами, що стануть центральним елементом. Додайте вигадливі штрихи, наприклад, тримачі для карток у формі метеликів або мінітераріуми, як сувенір для гостей.
 7. Урочиста елегантність: Відзначайте свята за допомогою елегантного та святкового сервірування столу. Оберіть насичену кольорову палітру, наприклад, глибокі червоні та зелені кольори для Різдва; кольори металіки, такі як золото та срібло, для новорічної ночі. Додайте сезонні елементи, такі як соснові шишки, ягоди калини та мерехтливі вогники, щоб створити чарівну атмосферу.

Не забудьте зробити сервіровку столу персоналізованою відповідно до нагоди та вашого особистого стилю, і не бійтеся проявляти творчість та отримувати від цього задоволення!