Активний відпочинок влітку - веселі ігри на батуті

Батути завжди були цікавим та веселим атракціоном! Батут стимулює активні ігри та користується неймовірною популярністю як серед дітей, так і серед дорослих. Дітям так подобається стрибати, сміятися та грати у цікаві ігри разом! Під час стрибків на батуті тіло активно рухається, а ви отримуєте величезний заряд позитивної енергії. Спробуйте пострибати та зробити пару нових трюків! Дозвілля на батуті підійде як для власного подвір'я, так й для дачі, або паркової території. Якщо батут буде встановлено високо, молодшим дітям може знадобитися невелика бічна драбина, яку також можна придбати в магазинах JYSK. Як вибрати батут? Є декілька важливих речей, про які не варто забувати під час вибору та установки нового батута. Ми склали список того, що потрібно брати до уваги при виборі батута у нашому блозі!

Активний відпочинок навесні та влітку з батутом від JYSK. Перегляньте вибір батутів та знайдіть вигідну пропозицію.

8 товари
  8 товари

  Переваги батута для відпочинку просто неба

  Коли надворі стоїть чудова погода, важко всидіти вдома. Саме час піднятися із софи та розім’яти м’язи на свіжому повітрі. Вуличне дозвілля майже немає обмежень – активний відпочинок просто неба на власному подвір'ї, прогулянки, ігри, пляжний відпочинок, тощо. Хтось полюбляє поставити парасольку, шезлонг та столик з прохолодним напоєм, хтось вибирає садові меблі для тераси та збирає велику компанію на шашлики, а хтось облаштовує ігрові майданчики, щоб із задоволенням пострибати на батуті!

  Батут для саду має багато переваг:

  • Садовий батут позитивно впливає на моторику дітей та дорослих, а також доповнює фізичний розвиток, завдяки активним рухам, які ви робите на батуті;
  • Він забезпечує хороші фізичні вправи як для дітей, так і для дорослих, і може бути заміною походу в спортзал.
  • Фізична активність на батуті дає дітям кращу здатність до навчання та витривалості, оскільки вони вчаться поєднувати баланс, координацію та концентрацію.

  Вибір батута та безпека

  Батут дарує позитивну енергію і забезпечує хороші фізичні вправи, тому велику увагу слід приділити безпеці. Інвестуючи в батут для сім’ї, слід враховувати кілька речей, наприклад, розмір – він повинен підходити до вашого саду, але чи підходить вуличний батут і дітям, і дорослим? Важливо перевірити рекомендовану максимальну вагу людини на батуті з міркувань безпеки, оскільки на деяких батутах ви можете стрибати лише по одному.

  В магазинах JYSK ви можете купити комплекси: батут, драбину та захисну сітку. Сітка міцна, якісна й легко кріпиться до внутрішньої частини батута. Діти та дорослі можуть насолоджуватися стрибками на батуті протягом багатьох років, тому придбання високоякісного батута – це гарна ідея. Хороший батут може радувати вас до 15 років. Щоб забезпечити захист, майте на увазі, що діти швидко ростуть, тому батут з низькою цифрою максимального навантаження може витримати лише кілька років. Пам'ятайте, що виробники батутів, як правило, рекомендують знаходитися на батуті одній людині. Така рекомендація дається для запобігання травм, адже під час стрибання одночасно декількох дітей, тим паче дорослих, є ризики травмування.

  Дізнайтеся покрокову інструкцію щодо безпеки використання батутів у нашому блозі.

  Догляд за батутом

  Стрибання на батуті це одна з багатьох літніх забав на свіжому повітрі. От приїхали ви на дачу й одразу гайда стрибати на батуті. Клас! Але для цього дуже важливо регулярно перевіряти батут, щоб не було зношених або поламаних елементів. Якщо ж якась, навіть маленька деталь, поламалася, її треба замінити. У іншому випадку можна отримати небажані травмування. Чистити такий батут легко – достатньо протерти спочатку вологою ганчіркою, щоб видалити бруд, а потім сухою. І не треба ніяких хімічних очищувачів. На зиму обережно зберіть батут, одягніть захисний чохол та поставте у сухе місце.

  Як купити садові товари

  Перед тим, як зробити замовлення, ви можете почитати детальний опис кожного товару та придбати саме те, що потрібно! Ви можете замовити садовий товар онлайн або забронювати його й забрати у зручний для вас час у магазині мережі. Інтернет – магазин має розширений асортимент, тож ви можете побачити більше товарів компанії JYSK з інших країн.

  JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.