ONDRUPЛаунж софа ONDRUP кутова 3м сірий
3-місна софа із шезлонгом зі сталі та петану. Кут змінний. Із якісними подушками у міцних чохлах. 187х50/159 см, вис. 76 см
Характеристики
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 187 см, Висота: 76 см, Глибина: 159 см |
|---|---|
| висота сидіння | 37 |
| Висота підлокітника крісла | 50 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 113 см, довжина: 195 см, висота: 23 см |
| вага | 28 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов. Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов. Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов. |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Подушка | |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 22 кг/м³, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30°C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Прання: Завжди прати окремо, Прати потрібно завжди з подібними кольорами, перевірте, чи закрили усі блискавки перед пранням |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30°C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Прання: Завжди прати окремо, Прати потрібно завжди з подібними кольорами, перевірте, чи закрили усі блискавки перед пранням |
| Кількість місць | 3 |
| Характеристики | Зі змінним кутом |
| Обробка | Порошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Колір | Сірий |
| Протестовано для ваги | 330 кг |
| включає | Якісні подушки у міцних чохлах |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Відгуки
Grei nok
Sofaen er for så vidt grei. Elendige skruer som gjorde montering unødvendig krevende. Manglet også ett par stoppskiver.
Ім'я: Nina Elisabeth
Super
Sofa bardzo ładna, wydaje się solidna, wzmocniona rurkami, poduszki twarde, pokrowce zdejmowane, złożyłam ją sama i nie miałam żadnego problemu ze śrubami. Każdy element ponumerowany co bardzo ułatwia złożenie.
Ім'я: Sylwia
Schlechte Qualität von Materialen
Die Schrauben Metall ist zu weich. Ich musste alle Schrauben wechseln. Andernfalls würde das Sechseck im Inneren beschädigt werden. Ich empfehle dieses nicht.
Ім'я: Andrii
Puutarhasohva divaani
Tukeva. Hyvän laatuinen. Suosittelen.
Ім'я: Ulla
Soffa
Den va bra Inte då svår å sätta ihop. Kommer till bra använing Skön å sitta i
Ім'я: Jeanette
Recomand
Am achizitionat aceasta canapea pentru o terasa si sunt foarte multumita! Montajul a fost relativ usor, se poate folosi o autofiletanta daca aveti la indemana pentru a termina mai rapid. Arata foarte bine si pare rezistenta.
Ім'я: Andra
Puutarhasohva divaanilla
Kätevä ja kestävä sohva pieneen tilaan. Ollut nyt 3 vuotta käytössä, kestää ympäri vuoden ulkona. Istuinosa melko kapea kun sohvan omat selkänojatyynyt käytössä, ovat niin muhkeat.
Ім'я: Soffa
Foarte bun
Usor de asamblat, solid
Ім'я: Levi
très bon produit
Excellent rapport qualité/prix va parfaitement sur mon balcon, matériel robuste, facilité de montage, je recommande vivement.
Ім'я: Paul
Отличен
Диванът е чудесен, много съм доволна. Точно това, което ми трябваше.
Ім'я: Цветелина
Доставка
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


