Вибирайте килимки, надувні матраци, подушки та ліжка для комфортного відпочинку та тренувань

Недорогі надувні матраци, помпи й насоси до них та туристичні килимки завжди стануть у пригоді. Надувна основа швидко перетворюється на якісне м'яке ліжко, яке буде комфортним для голови, шиї та всього тіла. Надувний матрац легко складається та зберігається для економії простору, а туристичні каремати давно стали річчю найпершої потреби для активного відпочинку. У магазинах JYSK ви можете купити моделі різних рівнів якості. В асортименті надувних ліжок якісні одинарні, подвійні та двоспальні варіанти. Деякі моделі надувних матраців оснащені вбудованими електронасосами. Якщо вибраний матрац не має вбудованої помпи, сумісний насос можна придбати окремо. У магазинах JYSK пропонується широкий вибір моделей, зокрема механічні насоси, а також електричний варіант, який працює від акумуляторів.

20 товари
  20 товари

  Комфортне надувне ліжко — на всі випадки життя

  Надувний матрац – це найкомпактніший варіант для зберігання. Деякі моделі мають вбудований електричний насос (помпа), тож ви зможете дуже швидко створити додаткове спальне місце. Якісний матрас тримає повітря усю ніч. Можна вибрати й більш стандартний варіант та накачати повітря звичайною помпою.

  Такий надувний матрац можна потім брати з собою на природу, у намет чи на пляж. Популярний надувний матрац інтекс (intex velour comfort) може стати у пригоді в багатьох життєвих ситуаціях, наприклад, під час туристичного походу чи подорож. Потрібне ліжко для сну? Він й тут прийде вам на допомогу. Надувні ліжка виготовляються з ПВХ (полівінілхлорід), неймовірна гнучкість якого робить ліжка та матраци м'якими та пружними. Багато надувних ліжок і матраців покриті оксамитовим покриттям для збільшення м'якості та комфорту, а деякі з них навіть мають оксамитове покриття з боків.

  Типи надувних матраців в асортименті:

  • односпальний
  • двоспальний

  Розміри надувних матраців в асортименті:

  • 48x34x13см
  • 73x191x22см
  • 95x196x39/46см
  • 97x191x30см
  • 97x191x46см
  • 137x191x22см
  • 152x203x22см
  • 156x203x39/46см

  Туристичні килимки для сну та занять спортом

  Якщо ви їдете на велосипеді або в подорож з рюкзаком, вибирайте спальний килимок та сучасний намет. Вони мало важать та не займають багато місця. Якщо ви бажаєте дешево придбати каримат, зверніть увагу, що є звичайні недорогі туристичні килимки та є самонадувний варіант. Самонадувні туристичні килимки продаються в комплекті з набором для ремонту (латка та клей). Якщо ви їдете на активний відпочинок або просто виконуєте тренувальні вправи на підлозі у вітальні, у саду чи на терасі, ви також знайдете свій новий тренувальний фітнес-килимок в JYSK.

  Де купити садові товари з гарантією якості?

  Під літнім сонцем хочеться відпочити з комфортом на якісних садових меблях. В JYSK ви знайдете широкий асортимент аксесуарів для облаштування відпочинку просто неба – намет з туристичним килимком, розкладні стільці, вуличне освітлення на батарейках, теплий легкий плед, м'які подушки для садового комплекту, кухлі й тарілки, щоб ласувати барбекю та напої, і багато інших корисних аксесуарів.  В мережі магазинів завжди активна виставка товарів. Якщо товару немає у наявності, його можна замовити в магазині або легко оформити замовлення в інтернет-магазині з дому. Ми маємо розширений онлайн-асортимент, ви маєте змогу замовити товари з інших країн, в яких представлена компанія JYSK.