Вибирайте килимки, надувні матраци, подушки та ліжка для комфортного відпочинку та тренувань

Недорогі надувні матраци, помпи й насоси до них та туристичні килимки завжди стануть у пригоді. Надувна основа швидко перетворюється на якісне м'яке ліжко, яке буде комфортним для голови, шиї та всього тіла. Надувний матрац легко складається та зберігається для економії простору, а туристичні каремати давно стали річчю найпершої потреби для активного відпочинку. У магазинах JYSK ви можете купити моделі різних рівнів якості. В асортименті надувних ліжок якісні одинарні, подвійні та двоспальні варіанти. Деякі моделі надувних матраців оснащені вбудованими електронасосами. Якщо вибраний матрац не має вбудованої помпи, сумісний насос можна придбати окремо. У магазинах JYSK пропонується широкий вибір моделей, зокрема механічні насоси, а також електричний варіант, який працює від акумуляторів.

  Надувні матраци - Килимок туристич.

  Надувні матраци - Надувні матраци

  Ліжко надувне LUNEN 73x191x22см
  350 грн./шт
  Тільки в магазині
  Ліжко надувне OPDAL 95x196x39/46см
  1150 грн./шт
  1399 грн. /шт
  Знижка 18%
  Тільки в магазині
  Ліжко надувне OPDAL 156x203x39/46см
  1350 грн./шт
  1799 грн. /шт
  Знижка 25%
  Тільки в магазині
  Ліжко надувне FLOCKED HIGH 95x196x39/46
  1350 грн./шт
  1699 грн. /шт
  Знижка 21%
  Ліжко надувне FLOCKED HIGH 156x203x39/46
  1850 грн./шт
  2299 грн. /шт
  Знижка 20%
  Ліжко надувне VELOUR DURABEAM 99х191см
  2250 грн./шт
  2699 грн. /шт
  Знижка 17%
  Ліжко надувне VELOUR DURABEAM 152х203см
  2750 грн./шт
  3299 грн. /шт
  Знижка 17%

  Комфортне надувне ліжко — на всі випадки життя

  Надувний матрац - це найкомпактніший варіант для зберігання. Деякі моделі мають вбудований електричний насос (помпа), тож ви зможете дуже швидко створити додаткове спальне місце. Якісний матрас тримає повітря усю ніч. Можна вибрати й більш стандартний варіант та накачати повітря звичайною помпою.

  Такий надувний матрац можна потім брати з собою на природу, у намет чи на пляж. Популярний надувний матрац інтекс (intex velour comfort) може стати у пригоді в багатьох життєвих ситуаціях, наприклад, під час туристичного походу або подорожі на музичний фестиваль. Потрібне ліжко для сну? Він й тут прийде вам на допомогу.

  Типи надувних матраців в асортименті:

  • односпальний
  • двоспальний

  Килимки для спання та занять спортом

  Якщо ви їдете на велосипеді або в подорож з рюкзаком, вибирайте спальний килимок та сучасний намет. Вони мало важать та не займають багато місця. Якщо ви бажаєте дешево придбати каримат, зверніть увагу, що є звичайні недорогі туристичні килимки та є самонадувний варіант. Самонадувні туристичні килимки продаються в комплекті з набором для ремонту (латка та клей). Якщо ви їдете на активний відпочинок або просто виконуєте тренувальні вправи на підлозі у вітальні, у саду чи на терасі, ви також знайдете свій новий тренувальний фітнес-килимок в JYSK.

  Де купити садові товари з гарантією якості?

  Літо! Одразу хочеться на відпочинок! В JYSK ви знайдете аксесуари для облаштування відпочинку просто неба - намет з туристичним килимком, розкладні стільці, вуличне освітлення на батарейках, теплий легкий плед, пляшку для пиття та багато інших корисних аксесуарів.  В мережі магазинів завжди активна виставка товарів. Якщо товару немає у наявності, його можна замовити в магазині або легко оформити замовлення в інтернет-магазині з дому. Ми маємо розширений онлайн - асортимент, ви маєте змогу замовити товари з інших країн, в яких представлена компанія JYSK.