Вибирайте садові дерев'яні стільці та комфортні розкладні крісла

Дерев’яні стільці виглядають масивно та відмінно підходять для літнього відпочинку. Окрім сидіння навколо столу, садовим стільцям можна знайти багато інших варіантів застосування. Наприклад, можна облаштувати затишний садовий куточок двома класичними дерев’яними стільцями, а розкладні стільці облаштують сучасну лаунж-зону. Стільці вироблені із твердої деревини, яка має сертифікат FSC®Обов’язково купуйте разом з меблями й олію для догляду за меблями з дерева. Не дивлячись на те, що на виробництві такі меблі вже обробляються олією, краще зробити це ще раз одразу після розпакування, щоб запобігти висиханню деревини та появу тріщин. Більше про догляд за меблями з дерева ви можете почитати у нашому посібнику.

6 товари
  6 товари

  Облаштуйте комфортну зону для відпочинку

  Тераса, сад чи балкон садові стільці допоможуть оформити будь-яку територію, а дерев'яний стільчик ще й підкреслить справжній скандинавський дизайн. До стільців варто додати обідній стіл або лаунж столик.

  Якщо ви цінуєте максимальний комфорт, вибирайте складаний стілець за обіднім столом він буде виконувати свою основну функцію, а після цього ви можете скористатися ним, як шезлонгом. Розкладне крісло з асортименту JYSK багатопозиційне - ви самостійно можете регулювати кут нахилу.

  Догляд за дерев'яними меблями

  Меблі виготовлені з хардвуду дуже міцні, але вони потребують спеціального догляду. Без спеціального догляду такі меблі можуть стати тьмяними. Потрібно натирати меблі спеціальною олією два-три рази протягом сезону (весна/літо) і додатково перед занесенням «на зиму». Якщо дерев’яні меблі постійно знаходяться під прямими сонячними променями, то цю процедуру варто повторювати навіть частіше. Більше про догляд за садовими меблями ви можете прочитати у нашому посібнику.

  Погода дуже впливає на меблі з дерева, у зв’язку з чим можуть виникати перекоси та ослаблення кріплення. Тож треба регулярно перевіряти садові меблі, їх кріплення та всі закручені болти.

  При правильному зберіганні взимку, ваші садові меблі прослужать вам набагато довше. Наприклад, ви вирішили зібрати меблі та занести у сухе тепле приміщення. Але такі меблі, навпаки, люблять прохолодні добре вентильовані приміщення. Тож, краще віднесіть їх на зиму у гараж. Ми рекомендуємо не накривати дерев’яні меблі целофаном, та іншими «повітронепроникними матеріалами», тому що це може викликати появу плісняви.

  Де купити якісні дерев'яні садові стільці

  Купити нові садові крісла, лави та стільчики можна як у фізичних магазинах, так й оформити замовлення в інтернет магазині. Ви можете вибрати готовий комплект "стіл з кріслами" або купити меблі поштучно.Окрім садових столів та крісел, в асортименті JYSK представлені лаунж сети, батути, гамаки, павільйони, садові та пляжні парасолі, намети та надувні матраци, горщики, вуличне освітлення, садові декорації та корисні аксесуари для відпочинку. Знижки постійно змінюються, для того, щоб придбати якісні недорогі садові товари, підпишіться на JYSK у соціальних мережах, або на електронну розсилку. Наявність всіх товарів та ціни можна перевірити онлайн, в режимі реального часу, на сайті. На сайті ви знайдете детальний опис всіх товарів, актуальні ціни та міжнародні відгуки. Магазини компанії JYSK присутні у всіх обласних центрах України, найближчий магазин можна переглянути на мапі.

  Шукаєте комплексний варіант від шезлонга до гірлянди для кафе чи готелю? Звертайтеся до магазину за спеціальною пропозицією!