SVARTANDЛіхтар SVARTAND д.8см в.35см чорний
Чорний ліхтар на сонячній батареї зі скляним круглим плафоном із декоративними тріщинами. Світлодіодна лампочка вмикається на заході сонця і забезпечує 6-8 годин освітлення. Ліхтар має ніжку, тому його легко встановити в землю. Діам. 8 см, вис. 35 см
| Матеріал | Акрилонітрилбутадієнстирол, Скло, Поліпропілен |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розмір | Діаметр: 8 см, Висота: 35 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 8 см, довжина: 8 см, висота: 26 см |
| вага | 0,295 кг |
| Кількість лампочок/LED | 1 шт. |
| Лампочка | входить до комплекту |
| Тип лампочки/LED | LED (світлодіод) |
| шкала Люмена | 5 |
| гамма кольорів в Кельвінах | 3000 Кельвін |
| Вбудований світлодіод | так |
| Використання | Для використанні на вулиці |
| Приблизна довговічність джерела світла в годинах | 6-8 години |
| Живлення | Батарейка |
| тип сонячної батареї | Аморфний |
| Характеристика | Перезарядний |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | CE |
| Батарейки | входить до комплекту |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Розмір батарейки | AA |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ліхтарі вуличні
При тому що вони на сонці цілий день і мають зарядитись то світять вони лише 3-4 години вночі(
Ім'я: Денис
Ліхтарики SVARTAND
Дуже гарно світять. Все працює. Подивимося на скільки вистачить аккумулятора. Він наче може мінятися
Ім'я: Олександр
лампочка на сонячних батарейках
Використовую лише перший день-працює більше 6годин, задоволена
Ім'я: Мар'яна
Loša kvaliteta
Lampe su doista lijepe i lijepo svijetle noću,zbog efekta razbijenog stakla prošaraju zidove sjenom. Veliki nedostatak kvaliteta,svjetlile su doslovno jednu noć.
Ім'я: Ljubica
erg mmoi
nadat ik eerst al drie grote bol-lampen had gekocht, beslist om ook de kleine modellen te plaatsen en ze zijn even mooi. Een aanrader voor iedereen die een mooie en elegante toets aan zijn tuin wil geven!
Ім'я: Marion Brenneke
Odlična lampa
Jako sam zadovoljna kupljenim solarnim lampama, prekrasno svijetle, kako su postavljene na sunčanoj strani, lampe svijetle cijelu noć i prezadovoljna sam. Još jedna pohvala i za trgovinu i korisničku službu, došle su mi dvije razbijene, Jysk je poslao odmah zamjenske lampe, na žalost i drugi put je jedna došla razbijena i tu lampu su mi poslali novu. Prezadovoljna sam.
Ім'я: Elf.b
Pěkné
Moc pěkné provedení, bohužel pokud přes den nesvítí slunce tak večer svítí chvilku
Ім'я: P.
Svetla svietili asi len jeden den
Svetla svietili asi len jeden den. Aj to len par hodin. Neodporucam. Nie su kvalitne.
Ім'я: Olga
Skvělá světýlka
Světýlka svítí příjemným žlutým světlem a to i tehdy, když je méně slunce. Jsem spokojená
Ім'я: Kristýna
Venkovní světlo solární
Hezky zapadá do kompozice venkovního květinového záhonu
Ім'я: Milada
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


