STORHOGNAЛаунж софа STORHOGNA 4м 4 сезони тауп
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 257 см, Висота: 74 см, Глибина: 193 см |
|---|---|
| висота сидіння | 43 |
| Висота підлокітника крісла | 74 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 165/196 см, довжина: 94,5/94,5 см, висота: 73/73 см |
| вага | 21,8/26,8 кг |
| Матеріал | Каркас: Сталь, Спинка: 100% поліестер, Сидіння: 100% поліестер, Підлокітник: 100% поліестер, ніжки: Поліетилен |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Подушка | |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: піна ПЕ, Густина піни: 20 кг/м³, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Прання: Плями можна чистити водою |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: піна ПЕ, Густина піни: 20 кг/м³, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Прання: Плями можна чистити водою |
| Кількість місць | 4 |
| Характеристики | Чохол, що швидко сохне, Піноматеріал швидко сохне завдяки своїй ячеїстій структурі, що добре проводить воду та повітря. Завдяки швидкому висихання в середині піноматеріалу не утворюється пліснява. |
| Обробка | Порошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Колір | Тауп |
| Протестовано для ваги | 440 кг |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Topzetel
Hele leuke tuinzetel. Prima stof. Staat heel leuk en zit top.
Ім'я: Nele
Tuinbank
Wat een heerlijke tuinbak. Mooi van kleur.
Ім'я: Rachel
Mooie Loungebank
De Loungebank zit heerlijk comfortabel na een klein regenbuitje zo weer droog. De bezorging ging snel en zelfs in de tuin gezet.
Ім'я: Brigitte
loungebank
mooie kwaliteit, modern en zit fijn
Ім'я: marjolein
Elegans
Nekunk nagyon tetszik, kenyelmes, konnyen mozdithato es strapabiro a huzata.
Ім'я: Dancs
Lounge bank
Fantastisch… prachtige stof… heerlijke zit… Mooi prijs…
Ім'я: Anneke
Heerlijke bank
Deze lichte bank zit lekker - ís makkelijk in elkaar te zetten - past in onze Oosterse sferen tuin - heel blij mee!
Ім'я: Monique
Weerbestendige bank
Geen gesleep met kussens meer en deze winter wel afgedekt, kwam de bank weer mooi te voorschijn. T tweede seizoen staat voor de deur echt een genot met deze bank!
Ім'я: Mireille
storhogna
perfecto
Ім'я: david
Kriva boja
Jako sam se razočarala kad sam vidjela boju kauča, jer je trebala biti sivo smeđa, a zapravo je sivo plava, znači umjesto toplog tona, zapravo je hladni tamni ton.
Ім'я: Maja
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


