Садові столи з артвуду для облаштування дачі, тераси або подвір'я

Літні дні запрошують вас на відкрите повітря! Вибирайте собі столи для відпочинку, комбінуйте їх зі стільцями та лавами! У магазинах JYSK пропонується широкий асортимент садових столів різних розмірів та моделей, як з круглою, так і прямокутною стільницею, серед яких ви неодмінно знайдете модель, що якнайкраще впишеться в інтер’єр вашої тераси. Артвуд - це міцна та якісна штучна деревина, яка не вимагає особливого догляду. Столи з такого матеріалу дуже міцні та прослужать довгий термін. Сталеві елементи таких столів мають спеціальне порошкове покриття, яке захищає метал від зносу та іржі. Також, їх легко збирати та зберігати.

23 товари
  23 товари

  Міцні садові столи, за якими не потрібен спеціальний догляд

  Садові столи виготовлені зі штучної деревини, також її називають артвуд. Артвуд - це синтетичний матеріал, що не вимагає догляду, за текстурою та виглядом схожий на звичайну тверду деревину. Це міцний та водонепроникний матеріал. Артвуд має захист від ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує стійкий до вигоряння колір поверхні столу.

  Перевагою садового столу зі штучної деревини є те, що він не потребує спеціального обслуговування, легко миється та стійкий до атмосферних впливів. Вам не доведеться турбуватися про те, що доведеться щороку шліфувати,  фарбувати та змащувати олією садовий стіл, щоб він залишався акуратним. Штучне дерево - це також легкий матеріал, тож його легше переміщати, ніж садові столи з граніту, сталі або масиву дерева. ви легко перенесете такі садові меблі з місця на місце у разі необхідності. У JYSK ви знайдете круглий, овальний та квадратний садові столи зі штучного дерева довжиною до 2,40 метрів. Деякі столи розкладні, тож ви зможете облаштувати комфортне місце за столом для багатьох гостей. Вибирайте між чорним, білим, сірим або натуральним кольорами.

  Відпочинок просто неба

  Ми маємо широкий асортимент товарів для саду, дачі, тераси, подвір'я та балкона для облаштування затишної зони для відпочинку. Літо! Час відпочинку! В JYSK ви знайдете павільйони, садові меблі, комплекти та подушки до них, вуличне освітлення, батути та гамаки, горщики та штучні рослини, декорації для саду та аксесуари. Для кемпінгу та пікніка ми запропонуємо складані стільці та столи, плед, парасольку для захисту від сонця та симпатичні скляні кухлики з кришкою та соломинкою. Свої речі ви можете скласти у нову сумку з морської трави, а подушки у сумку-холодильник. Якщо ви збираєтеся у похід та шукаєте недороге туристичне спорядження, ми допоможемо підібрати намет, надувний матрац або каримат.