Зручні складані столи для кемпінгу для відпочинку на природі

Збираєтесь на відпочинок просто неба? Візьміть із собою садові літні меблі для пікніків, рибалки або кемпінгу! Завдяки своїй зручності та дизайну складані столи для кемпінгу зручно брати з собою на пікнік. Його можна поставити біля намету для облаштування обідньої зони. Розкладні садові меблі також допоможуть швидко облаштувати зону біля мангала. Додайте складані стільці, скатертину з магнітними тримачами та обідня зона готова! Для вашого комфорту рекомендуємо заздалегідь скласти продукти у сумку-холодильник для збереження оптимальної температури.

Розкладний столик та стільці для кемпінгу

Складаний столик стане у пригоді на пікніку та у зоні кемпінгу. Прямокутний складний стіл або невеликий круглий стіл, який схожий на барний, можна використовувати для багатьох цілей. Він ідеально підходить як обідній стіл для подорожей у наметах та кемпінгах або як додатковий стіл для святкових випадків як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Круглі столики особливо популярні на виїзних вечірках. В JYSK ви можете придбати міцні кемпінгові столи зі сталевими ніжками та світло-сірою стільницею із пластику всі вони легко складаються та розкладаються.

У розібраному стані ви зможете зберігати їх у будинку, адже вони складаються у невелику пласку валізу зі зручною ручкою. До того ж пластикові столики мають УФ-захист, а металеві частини мають порошкове покриття, яке захищає метал від зносу та іржі.  Популярні складані столики для кемпінгу представлені в категорії ЗАВЖДИ НИЗЬКА ЦІНА. Окрім столів рекомендуємо підібрати зручне розкладне крісло для сидіння.

Де купити садові складані столи для кемпінгу?

Купити нові розкладні садові столи та стільці для кемпінгу можна як у фізичних магазинах JYSK, так й оформити замовлення в інтернет магазині. Знижки постійно змінюються, для того, щоб придбати якісні недорогі садові товари, підпишіться на JYSK у соціальних мережах, або на електронну розсилку. Наявність всіх товарів та ціни можна перевірити онлайн. На сайті ви знайдете детальний опис всіх товарів, актуальні ціни та міжнародні відгуки. Магазини компанії JYSK присутні у всіх обласних центрах України, найближчий магазин можна переглянути на мапі.

Шукаєте комплексний варіант від шезлонга до гірлянди для кафе чи готелю? Звертайтеся до магазину за спеціальною пропозицією для гуртових закупівель!