Садові металеві столи для комфортного відпочинку на дачі та в саду

Вибирайте собі столи для літнього відпочинку, комбінуйте їх зі стільцями та лавами! У магазинах JYSK пропонується широкий асортимент садових столів різних розмірів і моделей, як із круглою, так і прямокутною стільницею, серед яких ви неодмінно знайдете модель, що якнайкраще впишеться в інтер’єр вашої тераси. Садові столи, виготовлені з алюмінію, сталі та загартованого скла подарують вам довгі години відпочинку літніми вечорами. Такі столи не вимагають особливого догляду та мають спеціальне водонепроникне покриття проти іржі.

 
3 товари
  3 товари

  Облаштуйте подвір'я - довговічні садові столи зі сталі та алюмінію

  Садові столи з металу стійкі до будь-яких погодних умов, їх легко мити та доглядати за ними. Ви можете діставати металевий стіл ранньою весною, встановлювати на терасі чи на подвір'ї та залишати їх на відкритому повітрі до осені. В JYSK ви знайдете прекрасні садові столи з металевими рамами та стільницями з алюмінію. Ви можете вибрати квадратний чи прямокутний стіл шириною від 88 см до 200 см.

  Переваги металевих столів

  Алюміній – це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє. Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою.

  Всі столи з цієї категорії мають спеціальне покриття Durasint® - це 4-шарове порошкове покриття, яке захищає метал від зносу та іржі. Покриття робить метал водонепроникним та не стіл не потребує спеціального догляду. Також забезпечує не вигоряння кольору та стійкість до подряпин.

  До столу рекомендуємо підібрати комфортні стільці. Ви можете вибрати стандартні садові крісла або розкладні стільчики зі змінним кутом нахилу.