HORTENОснова для парасолі HORTEN 35кг сірий
Основа для парасолі з граніту та нержавіючої сталі. 35 кг. 43х43 см, вис. 37 см
Характеристики
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 43 см, Довжина: 43 см, Висота: 37 см |
|---|---|
| Розмір в розібраному стані | ширина: 44 см, довжина: 53 см, висота: 7 см |
| вага | 35 кг |
| Форма | квадратний |
| Муфта | Акрилонітрилбутадієнстирол |
| Туба | Нержавіюча сталь |
| Основа для парасолі | Граніт |
| Колір | Сірий |
| Морозостійкий | так |
| Підходить для діаметра основи | 4-5 см |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Відгуки
Toimiva ja laadukas
Tämä on meidän taloudessa jo neljäs laatuaan. Erittäin toimiva ja laadukas varjonjalka. Jalan pohjassa otteet jotka helpottavat siirtelyä. Ainoa mitä saattaisi toivoa lisää olisi versio jalasta jossa mukana myös rullat liikuttelua helpottamaan. Kivipinta on käsitelty siten että se on helppo pitää puhtaana ja kestää ulkona myös talven ilman erillistä suojaamista.
Ім'я: Zaraw
Suport umbrelă
Simplu de montat, stabil și elegant
Ім'я: Geanina
Sonnenschirmfuß Horten
Gute Qualität, super Preis/Leistungsverhältnis, für mehrere Rohrdurchmesser geeignet,
Ім'я: Remmo
Jysk
Produs de calitate superioara, recomand cu încredere. Mulțumesc Jysk.
Ім'я: Cristian
Stojak pod parasol
Bardzo fajnym, solidny, wart swojej ceny
Ім'я: Agnieszka
Inga hjul
Inga hjul, jättetung
Ім'я: Dag
Klimav
Svaki dan trebate ucvrscivati vijke ispod jer se odmah rasklima.
Ім'я: Margarita
Podstavec pod slunečník
Dobrý výrobek, možná by se hodily kolečka pro lehčí přemístění
Ім'я: Josef
Parasollfot
35 kg stabil och bra
Ім'я: Tomas
Parasol voet
Even dit er werd geadverteerd, Dat deze voet 30 kg was. Geeft u aan dar het 35 kg is Dus dit klopt niet ik betaal voor 30 kg en krijg geen voet van 35 kg
Ім'я: Postema
Доставка
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


