YDERUPКороб YDERUP 133x64x55см натуральний
Короб для садових подушок зі сталі та петану. Зі зручною гідравлічною кришкою, коліщатами та ручкою. 133х55 см, вис. 64 см
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 133 см, Висота: 64 см, Глибина: 55 см, Літр: 304 л |
|---|---|
| Розмір в розібраному стані | ширина: 66 см, довжина: 133 см, висота: 12 см |
| вага | 19 кг |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Коліщатка | Поліпропілен |
| Ручка(и) | Поліпропілен |
| Матеріал | |
| Каркас | Сталь |
| Сторони | Петан (поліетилен) |
| Верх | Петан (поліетилен) |
| внутрішній розмір | ширина:124 см,довжина:48 см,висота:51 |
| Характеристики | Гідравлічна кришка, Висувні ручки, Колecа |
| Обробка | Порошкове покриття |
| Колір | Натура |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Dynlåda
Alla rätt!! Snygg lättmonterad Kunde vara 5cm bredare för hammock dynor
Ім'я: Rolf
Bra, snygg o rymlig dynbox till rimligt pris
Enkel att montera och rymmer våra utedynor!
Ім'я: Per
Super Preis, tolle Box
Die Box lies sich schnell und problemlos alleine aufbauen. Sie macht einen schicken und stabilen Eindruck. Ob sie dicht ist kann ich nicht beurteilen, da sie bei uns unter dem Terassendach steht. Klare Kaufempfehlung
Ім'я: Lara
Nie polecam
Nie polecam, kupilam druga myslac ze moze pierwsza zle przechowywalam ale obydwie rozpadly się po puerwszym sezonie. Ratan popekal, skrzynia od poczatku przeciekala i faktycznie jest za mala na poduszki
Ім'я: Jolanta
Produs conform asteptarilor
Un produs de calitate, compact fata de alte cutii asemanatoare, usor de manevrat datorita rotilor.
Ім'я: Ionut
Dynbox
Lättmonterad och stabil
Ім'я: Johnny Lindqvist
Mooie en stevige kussenkist
Prima én mooie kussenkist. Waterdicht. Goede montagehandleiding.
Ім'я: Anka
Кутия за възглавници
Много съм доволна! Лесна за сглобяване - сама я сглобих, удобна, красива, функционална. Горещо препоръчвам!
Ім'я: Димитрина Добрева
Kussenbox voor buiten
De box lekt via de deksel ! Heel jammer want is dus niet geschikt voor kussens.
Ім'я: Linde
Μπαούλο αποθήκευσης
Πολύ καλή κατασκευή, εύκολη συναρμολογηση. Έχει χώρο κανονικό, δεν ξέρω ακόμη για την στεγανοτητα. Όμορφη κατασκευή για την βεράντα μου.
Ім'я: Ανδρομαχη Μπελλου
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


