Аксесуари та фурнітура для легкого кріплення ролет

Вибираєте нові ролети чи жалюзі? Якщо вам треба затонувати балконні двері чи вікна без штор та занавісок, на допомогу прийдуть сучасні віконні плівки та ролети. Деякі з них потребують використання спеціальних аксесуарів. Всі необхідні ланцюжки, маленькі кріплення та фіксатори ви знайдете в JYSK! Виберіть тканинні ролетні штори  улюбленого кольору, чи жалюзі, якщо ви не полюбляєте фіранки. Захисні рулонні ролети чудово справляються з функцією прикрашання вікна та захисту від сонячних променів. Для того, щоб ролети ідеально підійшли, виміряйте перед покупкою розмір вікна.

 

2 товари
  2 товари

  Оформлення кімнат та балкона шторами або ролетами

  Мансардні вікна потребують декілька штор поспіль, щоб можна було розділяти потік світла. Плюс ролет у тому, що ви можете відкривати вікно у будь-якому положенні - ролета не буде заважати. Віконні ролети день ніч - це рулони, у яких чергуються прозорі та непрозорі смуги на двох полотнах тканини. Рухаючи полотна, ви можете регулювати кількість світла, що потрапляє у кімнату. Це дозволяє більш рівномірно розподіляти природне освітлення.

  Офісні ролети краще брати у класичному стилі. Додайте приватності та стилю вашим вікнам та скляним дверям за допомогою спеціальною захисної плівки.

  Ідеальне кріплення штор

  Отримайте максимум від готових штор, адже наші карнизи легко збирати та встановлювати, а штори легко кріпити до карниза. Використовуючи відповідне кріплення та аксесуари, наприклад користуючись підхватами або кільцями, ви легко зможете встановити нові ролети або карниз для штор!
  Незалежно від того, чи вибрали ви готові тканинні штори, фіранки, ролети, плісе або штори - нитки, ми маємо відповідні аксесуари для вас.

  Якщо, наприклад, ви купили ролети стандартних розмірів, які не зовсім підходять для вашого вікна, ви можете акуратно відрізати їх до потрібної довжини.

  Потрібна система для кріплення ролети? В асортименті JYSK є системи кріплення ролети двох видів: пластикове та з металевими вставками. Також можна  дешево купити фіксатори - вони підходять для тог, що прикріпити ролети, тканинні та алюмінієві жалюзі. Пластиковий ланцюжок буде довго вам слугувати. Але якщо ви помітите, що механізм відкриття ролетів зламався, у нас є багато запасних частин, тому вам не доведеться вкладати гроші в нові ролети, адже нові фіксатори коштують недорого. Просто замініть ланцюжок або фіксатор. Скільки коштує набір аксесуарів для кріплення? Дивіться на нашому сайті!

  Дізнавайтесь більше корисної інформації щодо того, як підібрати штори та як за ними доглядати у нашому посібнику.

  Купуйте карнизи та штори для оформлення вікон

  Додатково до віконних карнизів та штор можна підібрати маленькі аксесуари, а саме:

  • гачки;
  • кільця;
  • фіксатори;
  • підхвати.

  Ви завжди можете придбати додаткову фурнітуру для карнизів та штор для фінального штриха завершеності вашого інтер'єру. Наприклад, в асортименті можна знайти маленькі підхвати, які допомагають тримати фіранки біля однієї сторони вікна. Щоб правильно встановити карниз, ми рекомендуємо дотримуватися інструкції, що знаходиться в упаковці.

  Про JYSK Україна

  ЮСК - це міжнародна мережа товарів для дому. Знайдіть адресу найближчого до вас магазину - ми завжди маємо для вас чудову пропозицію! Купуйте якісні товари зі знижками. В мережі постійно проходять акції та знижки на різні категорії товарів. Акційна ціна однакова як на сайті, так і в магазинах. Акційна газета доступна онлайн. Ви можете оформити замовлення в інтернет-магазині або забронювати аксесуари та забрати у зручний час з найближчого магазину мережі.

  Перед тим, як зробити замовлення, ви можете почитати відгуки, які залишають на сайті інші покупці зі всієї Європи. Каталог онлайн-товарів більший за виставку в магазинах. JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.