Захист оселі від комарів та мух з москітною сіткою

Штори та фіранки захищають від денного світла, нічних ліхтарів та інколи, поглядів сусідів. Але що робити влітку, коли з'являються комахи? Адже вони можуть доставити багато клопоту, якщо не поставити на літо москітні сітки на вікна. Рекомендуємо встановлювати антимоскітку сітку на літній сезон. В JYSK ви знайдете сітки для комах, які підходять як до вікон, так і до дверей – так ви можете дихати свіжим повітрям вдома, не пропускаючи комах. Легка та прозора тканина москітної сітки пропускає денне світло. Перегляньте наш вибір сіток від комарів та інших комах, їх легко встановити та легко можна регулювати по висоті чи ширині.

2 товари
  2 товари

  Сучасні москітні сітки для комфортного відпочинку вдома

  Замовляйте дешеві москітні сітки, які захистять оселю від мух та комарів. Комахи можуть доставити багато клопоту, якщо не поставити на літо антимоскітні сітки на вікна. Їх можна встановлювати на сезон та використовувати зі шторами разом. Додайте приватності та стилю вашим вікнам.

  Антимоскітні сітки та переваги

  Москітна сітка допоможе створити в оселі затишну приємну атмосферу. Москітну сітку легко монтувати та чистити. Віконні москітні сітки дуже зручні у використанні, адже мають блискавку для зручного відкривання/закривання вікна. Антимоскітна або протимоскітна сітка пропускає свіже повітря та світло, але блокує комах, москітів та великі часточки бруду.

  Розміри та формати москітних сіток для вікон та дверей

  Забезпечте своїй оселі надійний захист від комах з різноманітністю розмірів москітних сіток від JYSK. В асортименті представлені сітки від комах різних розмірів, включаючи моделі 130x150см з блискавкою для вікна та 90x210см для дверей. Ці сітки підходять для різних типів вікон і дверей та мають можливість вкорочення за потребою. Вони доступні в асортименті кольорів: чорний і білий. Крім того, їх легко прати і чистити водою, що робить їх ще більш практичними та зручними для використання.

  Про JYSK Україна

  ЮСК – це міжнародна мережа товарів для дому. Купуйте якісні товари зі знижками. Текстильні вибори для оформлення вікна, фурнітура та аксесуари продаються як в інтернет-магазині, так й в магазинах мережі. Також ви можете забронювати товар на сайті, а потім забрати замовлення у зручний час з одного з магазинів мережі. Знайдіть адресу найближчого до вас магазину - ми завжди маємо для вас чудову пропозицію! В мережі постійно проходять акції та знижки на різні категорії товарів. Акційні ціни однакові як на сайті, так і в магазинах. Акційна газета доступна онлайн. 

  Перед тим, як зробити замовлення, ви можете почитати відгуки, які залишають на сайті інші покупці зі всієї Європи. Каталог онлайн-товарів більший за виставку в магазинах. JYSK має унікальні переваги для покупців, серед яких повернення без обмежень в часі, гарантія ціни та зручна послуга бронювання.