Оформлення вікон в оселі та на балконі за допомогою віконної плівки

Якщо вам треба затонувати балконні двері, вікно без штор, квадрат поверхні вікна на допомогу прийдуть сучасні віконні плівки та ролети. Додайте приватності та стилю вашим вікнам та скляним дверям за допомогою спеціальною захисної плівки. Якщо ви не бажаєте лишати квіти без природного світла, але водночас прагнете приватності, використайте віконну плівку. В асортименті JYSK ви можете вибрати візерунок віконної плівки, які пасують до вашого інтер'єру. ЇЇ легко порізати до необхідного розміру та наклеїти на вікно. До того ж вони мають гарний вигляд разом зі шторами та фіранками. Замовляйте віконну плівку в інтернет-магазині або завітайте до найближчого магазину мережі.

Використання віконних плівок

Якщо вам треба затонувати балконні двері чи вікна без штор, на допомогу прийдуть віконні плівки та сучасні ролети вартість яких не б'є по бюджету. Захисна віконна плівка надасть необхідного матового тонування вікну та захистить вас від зовнішніх факторів.  За допомогою різних візерунків та кольорів ви можете прикрасити свій домашній декор віконною плівкою, яку можна легко комбінувати зі шторами. У нас ви знайдете як тюль, так і аксесуари за доступними цінами.

Дизайн та матеріали

Віконна плівка не тільки захищає приватне життя, але й може використовуватися як простий і незвичайний декор для скла. У нас в асортименті є декілька різні дизайни на вибір. Готова захисна плівка має зручну форму "квадрат" та різні візерунки. Ви можете легко самостійно обрізати та наклеїти її на вікно.

Віконна плівка – практична і доступна альтернатива шторам

Виберіть тканинні ролетні штори улюбленого кольору, чи жалюзі, якщо ви не прихильник штор й гардин. Захисні рулонні ролети чудово справляються з функцією прикрашання вікна та захисту від сонячних променів. Для того, щоб ролети та тонувальна плівка ідеально підійшли, виміряйте перед купівлею розмір вікна. Перевага ролет та віконних плівок у тому, що ви можете відкривати вікно у будь-якому положенні. Це бюджетно та стильно!