Добрі справи JYSK 2023

Традиційно ми підсумовуємо добрі справи JYSK, які були реалізовані за першу половину 2023 року завдяки небайдужості покупців мережі та залученості співробітників.

JYSK наголошує на важливості донорства

З 26 січня по 15 березня 2023 року у мережі JYSK проходила кампанія з популяризації донорства крові у співпраці з громадською організацією «Агенти крові». Її гасло говорить за себе: "Так просто рятувати життя!". За словами засновниці ГО "Агенти крові" Олени Балбек, ця спільна акція ще багато років буде приносити користь по всій Україні.

За результатами акції 11 центрів крові в різних містах України тепер мають затишні кімнати відпочинку для донорів крові. Коли наступний раз ви завітаєте в один із центрів крові, та побачите там меблі JYSK у кімнаті для відпочинку, знайте, це меблі, передані центрам завдяки небайдужим покупцям мережі, які купували благодійні наліпки в період з 26.01 по 08.02.2023.

Окрім того, JYSK протягом місяця надавав знижку 15% для покупців, які ставали донорами. За період акції майже 15 000 донорів здали кров у перелічених центрах. Це еквівалентно 6640 літрам крові та може врятувати життя близько 45 000 українців!

Не стояли осторонь і співробітники компанії – своїм прикладом вони показали важливість донорства, здаючи кров прямо в офісі JYSK Києві. Допоміг їм організувати День донора Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.

Добрі справи JYSK 2023

Наблизь весну – врятуй цвіт київських магнолій

Зовсім нещодавно відбувся бум фотосесій з магноліями у Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України, і кияни та гості міста могли насолоджуватися цвітінням різноманітних видів цих чарівних дерев. Наступного року у нас також буде така можливість, адже завдяки небайдужим покупцям київських магазинів JYSK та співробітникам компанії, 371 605 гривень було передано на побудову системи поливу ділянки магнолій.

Проєкт реалізовано разом із благодійним фондом Peli can live. Завдяки партнеру та консультаціям науковців Ботанічного саду JYSK створив колекцію благодійних наліпок із зображенням магнолій Ботанічного саду, які можна було придбати в березні в київських магазинах мережі.

Крім того, 8 березня у Ботанічному відбувся благодійний Забіг під магноліями серед співробітників JYSK. А наприкінці травня на підтримку проєкту представники компанії власноруч згортали траншеї з трубами для системи поливу. Завдяки чудовій командній роботі, цвіт київських магнолій буде збережено!

Добрі справи JYSK 2023

JYSK&UNITED24

В період з березня по червень JYSK та офіційна фандрейзингова платформа України UNITED24 співпрацювали з метою зібрати кошти на апарати ШВЛ передчасно народженим діткам в українських лікарнях.

Акція проводилася втричі, і покупці JYSK придбали благодійні наліпки майже на 600 тисяч гривень. Весь прибуток від продажу наліпок JYSK перерахував через UNITED24 на офіційний рахунок Національного банку України, що закріплений за Міністерством охорони здоров’я України.

Щиро вдячні всім, хто долучився до збору на апарати ШВЛ для передчасно народжених дітей в українських лікарнях. Ваша допомога дарує шанс немовлятам перемогти у боротьбі за життя! 

Добрі справи JYSK 2023

Підтримка регіональних лікарень разом із БФ «Твоя опора»

Якщо людина має здоров'я – вона має надію. Надію повернутися додому, побачити близьких, відвідати місця в яких давно не був, почати чи закінчити навчання, відкрити власну справу. 

Аби ця надія стала реальністю, спільно з БФ "Твоя опора" ми продовжуємо збирати кошти на підтримку українських лікарень. Кожне відкриття чи оновлення роботи магазину JYSK супроводжується благодійною акцією. Ви можете зробити свій внесок у здоров'я пацієнтів, купуючи на касі благодійні наліпки. Всі зібрані кошти йдуть на закупку медикаментів у місцеві лікарні. Цього року такі благодійні акції вже пройшли у Льові, Одесі, Коломиї й Дніпрі. Що дозволить придбати необхідні медикаменти на суму майже 50 тисяч гривень.

Добрі справи JYSK 2023

Підтримка благодійного концерту у Копенгагені

23 та 24 травня 2023 року, на сцені Королівського театру Данії у м.Копенгаген, за підтримки Першої леді України Олени Зеленської, відбулися два благодійні гала-концерти під назвою "Український вечір", зібравши повну залу 2500 глядачів.

Захід організовано Посольством України в Королівстві Данія у співпраці з данським культурним діячем Філіпом Маурі. JYSK мав честь бути причетним до цієї події, підтримавши виступ Національного президентського оркестру України під диригуванням підполковника Максима Гусака.

Кошти, зібрані за результатами проведення двох благодійних концертів – 4,6 млн гривень – будуть перераховані на підтримку благодійного фонду Першої леді України "Фундація Олени Зеленської" на допомогу українським дітям.

Добрі справи JYSK 2023

Бібліотека мрій – ми продовжуємо підтримувати майбутнє покоління

З квітня 2019 року  співробітники JYSK з різних міст України навідали 12 дитячих будинків, прихистків та інших закладів в рамках проєкту "Бібліотека мрії", і воєнні часи – не перешкода, навіть навпаки. 

Скандинавські книжки, солодощі та інші подарунки підіймають настрій та підбадьорюють малечу та тінейджерів, які є нашим майбутнім. Та найбільше їх надихають розмови, ігри та менторські сесії, які проводять наші молоді співробітники. Показуючи на своєму прикладі, як можна досягати успіху, яким шляхом іти, і що в Україні є і будуть такі можливості. 

Цього року колективи магазинів в Одесі й Івано-Франківську брали участь у цих волонтерських заходах. Ми продовжуватимемо й надалі ці поїздки, стаючи менторами для цих дітей і ділячись з ними найціннішим – увагою, часом і знаннями. 

Добрі справи JYSK 2023

Кордони – не перешкода для добрих справ

Навесні з розподільчого центру JYSK у Радомсько в Польщі було передано дві вантажівки із постільною білизною - 9562 комплекти загальною вартістю більш ніж 33 670 USD. Їх було передано до Міністерства охорони здоров’я і розподілено у більш ніж 180 медичних закладів у 17 регіонах України.

Окрім того, із Данії до Хмельницької центральної лікарні було передано генератор, який забезпечить заклад безперебійним електропостачанням.

Добрі справи JYSK 2023