Добрі справи JYSK 2023 – II півріччя

 

Традиційно ми підбиваємо підсумки добрих справ, які нам вдалося зробити за минулі пів року 2023 завдяки нашим лояльним та небайдужим покупцям та співробітникам. З першою частиною ви можете ознайомитися у попередній статті.

 

Збір на гуманітарне розмінування разом з United 24

На сьогодні Україна – одна з найбільш замінованих країн світу. Через повномасштабне вторгнення росії наразі заміновано близько третини території нашої держави.

Тому влітку 2023 року ми приєдналися до збору на напрямок «гуманітарне розмінування» разом з United 24 – офіційною фандрейзинговою платформою України для збору добровільних внесків. А точніше – на придбання багатофункціонального комплексу, призначеного для очищення різних типів місцевості забруднених протипіхотними, протитанковими мінами та боєприпасами. Детальніше про комплекс можна почитати тут

Протягом чотирьох акційних тижнів на касах магазинів JYSK можна було купити благодійні наліпки. Завдяки лояльним покупцям JYSK ми зібрали та перерахували 1 568 598 гривень.

юнайтед

Допомога медичним закладам та дитячим будинкам разом з БФ «Твоя опора»

Кожне відкриття або оновлення магазину JYSK в Україні супроводжується благодійною акцією на користь місцевих громад чи закладів – лікарень, дитячих будинків, центрів реабілітації тощо. Адже ми впевнені, що разом з нашими соціально активними покупцями ми можемо позитивно сприяти змінам в країні, крок за кроком. Наш вірний партнер в цій справі – благодійний фонд «Твоя опора». 

За минулі пів року ми передали в ці заклади понад 145 тисяч гривень для придбання необхідних медикаментів, предметів побуту тощо у різних містах по всій Україні. Більш детально про ці збори можна ознайомитися за посиланням. 

твоя опора

Бібліотека мрій 

З 2019 року наші колеги по всій країні незмінно навідуються до дитячих будинків, інтернатів, прихистків аби підтримати майбутнє покоління – поділитися знаннями, увагою, часом та позитивним настроєм в рамках проєкту "Бібліотека мрії". Наразі вже відвідали таких 14 закладів. 

Колеги з JYSK дарують дітям найкращі скандинавські та українські книжки, читають їх разом, а також солодощі та подарунки від JYSK. Що найголовніше – співробітники JYSK допомагають цим дітям повірити в себе і в те, що світ відкритий для кожного, і кожен має можливості для розвитку. І вони це демонструють більшим, найменших – розважають та зігрівають теплом. 

Цього разу ініціативу виявили колективи магазинів у Житомирі та Білій Церкві. Більшість з колег охоче відвідають ці заклади повторно, стаючи певною мірою менторами для цих хлопів та дівчат. 

бм бц

Постільна білизна для переселенців та постраждалих від аварії на Каховській ГЕС

Наші колеги по всьому світу теж беруть участь у підтримці українців в цій війні. Цього разу 1800 комплектів постільної білизни JYSK було передано зі складу JYSK у Радомсько в Польщі. Їх отримали сімї з Херсонської області, які втратили домівки в результаті підриву Каховської ГЕС та ВПО, які втратили свої домівки та поточний момент проживають у Прихистку «Твоя опора» у м. Львів. 

 

постіль

Донорство крові – важливо!

З 15 вересня по 1 листопада 2023 у мережі JYSK діяла додаткова знижка для донорів крові. За такий короткий період часу за знижкою в наші магазини звернулося 372 донори!

Таким чином ми підтримуємо донорів та наголошуємо на важливості донорства крові в Україні, особливо зараз під час війни. 

Свідоме донорство – те, до чого ми заохочуємо наших колег і покупців. Саме тому, вже скоро у вас знову буде можливість долучитися до благодійної активності, й отримати за це приємний бонус у вигляді знижки. 

Слідкуйте за нашими новинами та оновленнями на сайті.

донорство

Збір на Сімейний центр ментального благополуччя «Твоя опора»

 

Двічі – у жовтні та грудні 2023 року - наші чудові лояльні та небайдужі покупці придбали благодійні наліпки на суму майже півтора мільйона гривень для облаштування Сімейного центру ментального благополуччя «Твоя опора» у Бучанському районі. 

Незабаром центр відкриє свої двері, щоб на безплатній основі:

▫️ допомогти дітям та їх сім’ям подолати психологічні наслідки війни;

▫️ зміцнити психологічну стійкість та забезпечити гармонійний розвиток;

▫️ допомогти дітям проживати якісне життя.

Кожен можете зробити внесок, який допоможе відновленню ментального здоров'я українців тут.

Ми своєю чергою пишаємося нашими людьми та дуже раді сприяти розвитку таких важливих закладів в Україні!

твоя опора центр

Гноми JYSK допомагають розміновувати країну

 

Наші покупці визначили, що гноми JYSK – серед символів незламності українців, і ми цьому безмежно раді. Саме тому ми надихнулися цією темою і поставили собі амбітну мету - за допомогою гномів зібрати 7,5 мільйонів гривень на закупівлю інженерного обладнання для створеного нещодавно батальйону гуманітарного розмінування ЗСУ. То ж, улюбленці наших покупців отримали під кінець року ще й соціальне призначення.

Необхідну суму було передано благодійному фонду «Повернись живим», левову частку якої було зібрано з продажу гномів у період з 2 листопада по 20 грудня 2023 року. 

Україна — перша та єдина у світі країна, яка самотужки починає процес гуманітарного розмінування під час активних бойових дій. Підрозділ, який, завдяки проєкту, отримав, зокрема, коптери, планшети, сумки сапера, набори демінера і підривні машинки, буде очищувати українську землю від російських мін та боєприпасів, аби вона знову стала безпечною для наших людей.

Детальніше про проблему розмінування ви можете прочитати тут

пж

Інші добрі справи до зимових свят

Розуміючи, що свята наразі в Україні мають гіркий присмак, нам дуже хотілося підтримати дітей, які втратили одного з батьків або навіть обох під час військових дій. До свята Миколая ми передали посилки із різдвяними гномами та словами підтримки 500 дітям. Гном потрапив у кожний куточок України від м. Дружківка Донецької області та Балаклії Харківської області до Виноградова Закарпатської області. Допомогу реалізовано у співпраці із благодійним фондом «Діти героїв».

Також в черговий раз взяли участь у добрих справах і наші колеги. Наші JYSKівці з теплом у серці та бажанням створити Різдвяне диво долучилися до ініціативи благодійного фонду «Твоя опора» та ненадовго стали Таємними Сантами для дітей із Дитячого будинку – подарувавши радість дітям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах або позбавлені батьківської опіки.

діти

Добрі справи JYSK - I півріччя

Традиційно ми підсумовуємо добрі справи JYSK, які були реалізовані за першу половину 2023 року завдяки небайдужості покупців мережі та залученості співробітників.

JYSK наголошує на важливості донорства

З 26 січня по 15 березня 2023 року у мережі JYSK проходила кампанія з популяризації донорства крові у співпраці з громадською організацією «Агенти крові». Її гасло говорить за себе: "Так просто рятувати життя!". За словами засновниці ГО "Агенти крові" Олени Балбек, ця спільна акція ще багато років буде приносити користь по всій Україні.

За результатами акції 11 центрів крові в різних містах України тепер мають затишні кімнати відпочинку для донорів крові. Коли наступний раз ви завітаєте в один із центрів крові, та побачите там меблі JYSK у кімнаті для відпочинку, знайте, це меблі, передані центрам завдяки небайдужим покупцям мережі, які купували благодійні наліпки в період з 26.01 по 08.02.2023.

Окрім того, JYSK протягом місяця надавав знижку 15% для покупців, які ставали донорами. За період акції майже 15 000 донорів здали кров у перелічених центрах. Це еквівалентно 6640 літрам крові та може врятувати життя близько 45 000 українців!

Не стояли осторонь і співробітники компанії – своїм прикладом вони показали важливість донорства, здаючи кров прямо в офісі JYSK Києві. Допоміг їм організувати День донора Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.

Наблизь весну – врятуй цвіт київських магнолій

Зовсім нещодавно відбувся бум фотосесій з магноліями у Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України, і кияни та гості міста могли насолоджуватися цвітінням різноманітних видів цих чарівних дерев. Наступного року у нас також буде така можливість, адже завдяки небайдужим покупцям київських магазинів JYSK та співробітникам компанії, 371 605 гривень було передано на побудову системи поливу ділянки магнолій.

Проєкт реалізовано разом із благодійним фондом Peli can live. Завдяки партнеру та консультаціям науковців Ботанічного саду JYSK створив колекцію благодійних наліпок із зображенням магнолій Ботанічного саду, які можна було придбати в березні в київських магазинах мережі.

Крім того, 8 березня у Ботанічному відбувся благодійний Забіг під магноліями серед співробітників JYSK. А наприкінці травня на підтримку проєкту представники компанії власноруч згортали траншеї з трубами для системи поливу. Завдяки чудовій командній роботі, цвіт київських магнолій буде збережено!

JYSK&UNITED24

В період з березня по червень JYSK та офіційна фандрейзингова платформа України UNITED24 співпрацювали з метою зібрати кошти на апарати ШВЛ передчасно народженим діткам в українських лікарнях.

Акція проводилася втричі, і покупці JYSK придбали благодійні наліпки майже на 600 тисяч гривень. Весь прибуток від продажу наліпок JYSK перерахував через UNITED24 на офіційний рахунок Національного банку України, що закріплений за Міністерством охорони здоров’я України.

Щиро вдячні всім, хто долучився до збору на апарати ШВЛ для передчасно народжених дітей в українських лікарнях. Ваша допомога дарує шанс немовлятам перемогти у боротьбі за життя! 

Підтримка регіональних лікарень разом із БФ «Твоя опора»

Якщо людина має здоров'я – вона має надію. Надію повернутися додому, побачити близьких, відвідати місця в яких давно не був, почати чи закінчити навчання, відкрити власну справу. 

Аби ця надія стала реальністю, спільно з БФ "Твоя опора" ми продовжуємо збирати кошти на підтримку українських лікарень. Кожне відкриття чи оновлення роботи магазину JYSK супроводжується благодійною акцією. Ви можете зробити свій внесок у здоров'я пацієнтів, купуючи на касі благодійні наліпки. Всі зібрані кошти йдуть на закупку медикаментів у місцеві лікарні. Цього року такі благодійні акції вже пройшли у Льові, Одесі, Коломиї й Дніпрі. Що дозволить придбати необхідні медикаменти на суму майже 50 тисяч гривень.

Підтримка благодійного концерту у Копенгагені

23 та 24 травня 2023 року, на сцені Королівського театру Данії у м.Копенгаген, за підтримки Першої леді України Олени Зеленської, відбулися два благодійні гала-концерти під назвою "Український вечір", зібравши повну залу 2500 глядачів.

Захід організовано Посольством України в Королівстві Данія у співпраці з данським культурним діячем Філіпом Маурі. JYSK мав честь бути причетним до цієї події, підтримавши виступ Національного президентського оркестру України під диригуванням підполковника Максима Гусака.

Кошти, зібрані за результатами проведення двох благодійних концертів – 4,6 млн гривень – будуть перераховані на підтримку благодійного фонду Першої леді України "Фундація Олени Зеленської" на допомогу українським дітям.

Бібліотека мрій – ми продовжуємо підтримувати майбутнє покоління

З квітня 2019 року  співробітники JYSK з різних міст України навідали 12 дитячих будинків, прихистків та інших закладів в рамках проєкту "Бібліотека мрії", і воєнні часи – не перешкода, навіть навпаки. 

Скандинавські книжки, солодощі та інші подарунки підіймають настрій та підбадьорюють малечу та тінейджерів, які є нашим майбутнім. Та найбільше їх надихають розмови, ігри та менторські сесії, які проводять наші молоді співробітники. Показуючи на своєму прикладі, як можна досягати успіху, яким шляхом іти, і що в Україні є і будуть такі можливості. 

Цього року колективи магазинів в Одесі й Івано-Франківську брали участь у цих волонтерських заходах. Ми продовжуватимемо й надалі ці поїздки, стаючи менторами для цих дітей і ділячись з ними найціннішим – увагою, часом і знаннями. 

Кордони – не перешкода для добрих справ

Навесні з розподільчого центру JYSK у Радомсько в Польщі було передано дві вантажівки із постільною білизною - 9562 комплекти загальною вартістю більш ніж 33 670 USD. Їх було передано до Міністерства охорони здоров’я і розподілено у більш ніж 180 медичних закладів у 17 регіонах України.

Окрім того, із Данії до Хмельницької центральної лікарні було передано генератор, який забезпечить заклад безперебійним електропостачанням.