Компанія JYSK відзначає 13 років роботи в Україні

12.04.2024

День народження! 13 років в Україні!

У 2017 році датська компанія JYSK святкує 13 років діяльності на українському ринку. За 13 років компанія пройшла стрімкий ріст: відкрила 36 магазинів в 19 містах України, а штат співробітників зріс до 340 чоловік.

За роки роботи в Україні компанія впровадила ряд інновацій. JYSK одним з перших запровадив послугу «Замов і забери”, завдяки якій споживачі вибирають товар на сайті, а забирають його в зручному для них магазині.

JYSK відповідальний роботодавець, який дбає про своїх співробітників. За 13 років роботи компанії на українському ринку десятки молодих людей зробили успішну кар'єру в цій мережі. Всі співробітники мають можливість проходити навчання і підвищувати свій професійний рівень, використовуючи онлайн платформу для навчання MyLearn. Колектив компанії об'єднують високі професійні стандарти і цінності, які поділяє кожен співробітник JYSK.

На честь тринадцяти річчя, з 23 серпня по 20 вересня в магазинах мережі пройде грандіозне святкування. У цей період будуть діяти спеціальні пропозиції, конкурси та знижки до 60%!

З 23 серпня по 27 серпня кожен покупець, який зробить покупку на суму більше 300 грн. в одному чеку, вибирає на касі в лототроні картку із захисним покриттям. За картками можна виграти в подарунок різні товари або 5% знижку на наступну покупку.

JYSK допоможе підготуватися до занять і легко почати новий навчальний рік. C 31 серпня по 30 вересня діє святкова знижка від 10 до 40% на меблі для облаштування робочого місця: столи, стільці, крісла, підставки під ноутбуки.

На сторінках компанії в соціальних мережах всі бажаючі мають можливість взяти участь в інтерактивних конкурсах і перевірити свою удачу. Число «13» обіцяє бути успішним і принести багато приємних сюрпризів. У конкурсах буде розіграно буфет, а також декоративні товари для будинку. Деталі конкурсів - на сторінках в Facebook і Instagram.

Крім цього, із 23 серпня по 6 вересня на деякі товари, зазначені в акційній газеті, буде діяти знижка до 60%. Знижка поширюється на такі товари: підставки для посуду, пледи, подушки, ковдри, елементи декору і багато іншого.

Детальна інформація за всіма акційними пропозиціями на промосторінці святкової кампанії: https://jysk.ua/13

 

Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні: «Святкування Дня народження JYSK в Україні стало доброю традицією. На свій 13-й День народження компанія підготувала приємні сюрпризи споживачам. Протягом місяця, з 23 серпня по 20 вересня 2017 року в магазинах JYSK можна зробити вигідні покупки і отримати приємні подарунки. Наші пропозиції по підготовці до школи будуть особливо актуальними в кінці літа для сімей з дітьми та студентів. Завдяки акції покупці можуть повністю укомплектувати нове робоче місце за акційною ціною».